Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen csomagot kapott...

Anya33 kérdése:

Ki milyen csomagot kapott szülés után a kórházban? Illetve kapott-e Baby Services dobozt valaki közületek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 09:28
1 2 3
 1/30 kisnita ***** válasza:
100%
Felicitas csomagot kaptam és Baby Service csomagot is. A várandós kis könyvemben nem volt kupon ezért terhesség alatt nem kaptam Felicitas csomagot, szerintem ugyan az a csomag volt amit a kórházban kaptam.
2011. máj. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
egy dobozt én is kaptam, csíkos volt, és volt benne egy domestos, ezen annyira meglepődtem:D
2011. máj. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
én csak a felicitas csomagot kaptam.ott ahol szültem(Keszthely)nem láttam hogy kapott volna valaki dobozos csomagot.
2011. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Tudjuk már meg közösen, hogy hol kell jelezni, hogy nem kaptunk ilyet, mármint Baby services-t. Ja még kellett a dm-bonita csomagot is kapni hazamenetelkor. Én azt sem kaptam, de irtam egy bizonyos cimre, és küldenek csomagot, legalábbis ezt irta a hölgy.
2011. máj. 2. 13:53
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a Baby Services doboz, és a Dm-es bonita csomag? Én ezek közül egyiket se kaptam!
2011. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
A Baby Services egy kék csikos doboz , a dm-bonita-pedig zacsiban van. Irj priviben emailt, és leirom hova irtam a bonita ügyben. Fogjunk már össze ez ügyekben, mert pl a dobozt vagy mint az előttem iró elmondta. ő semilyet sem kapott. Ezeket elsimizálják a szülészeten. Kell egy kis szajré haza is. De hát nem ők szültek. Ami nekünk jár az nem az övék.
2011. máj. 2. 15:03
 7/30 anonim ***** válasza:
Szia! Én tavaly júliusba szültem és mind a 3 csomagot megkaptam.
2011. máj. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Szia! Érdekes, mi sem kaptunk Baby Services csomagot, azt mondták, épp elfogyott... :(
2011. máj. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Nm kaptam,mert elfogyott. de utána jött postán levél h hivjam fel s küld,vagy menjek be érte a kórházba:)
2011. máj. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Maxima ***** válasza:
En is csak felicitas csomagot kaptam. Masik 2-rol meg sose hallottam.
2011. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!