Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már a szülés után, rögtön...

Ha már a szülés után, rögtön az első nap, még a kórházban elkezdek szedni tejserkentőt, (laktoherb, moremilk, stb) Nem szokik hozzá a szervezetem?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ha ezeket rögtön elkezdeném szedni, még mielőtt kiderülne, hogy van e elég tejem, és a későbbiekben viszont elhagynám, mert úgy érzem nincs rá szükség, vagy nem telik rá, nem e szokik hozzá a szervezetem, hogy csak akkor van tejem, ha szedek valamit. Ha abbahagynám egy hónap múlva, lenne anélkül is tejem?

Köszönöm!


2010. aug. 24. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Ártani biztos nem árt, nem szoksz hozzá, de szerintem inkább azon legyél, hogy már a kórházban is mindig tedd mellre a babát, ha van rá lehetőséged. Én mindig ébresztgettem (császáros voltam, csak 3 óránként kaptam meg betápszerezve)amikor hozták, erőltettem szegénynél a szopit. 7 hónapja szoptatok és fél mélyhűtő tele volt tejjel (már használtam belőle). A szobatársaim közül 2 mindig hagyta aludni, nem erőltette, nem is volt tejük, tápszeres babákkal mentek haza (azóta is tartjuk a kapcsolatot), hiába szedték a tejserkentő bogyókat.

a legjobb tejserkentő a szoptatás:))

2010. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hugom itta vagy két három hétig, épp elég volt a tejcsi, ma már nem issza,többet teszi cicire,és sok tej van, néha tud fagyasztani is! Tényleg a legjobb a fakasztásra a ciciztetés. De bajod nem lesz belőle.
2010. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. aug. 24. 21:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első egy héten ittam laktoherbet, de a tejem nem attól indult be, hanem a ciciztetéstől. Anyatejleadó lettem, sak kb havonta egyszer iszom görögszénamag-teát, 4. hónapja adok le napi egy litert.
2010. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk nem engedtek tejserkentő teát inni a kórházban, vagyis inkább nem javasolták, hiszen megtiltani nem tudják. Azt mondták, hogy várjuk meg mennyi tejem lesz, mert ha amúgy is rengeteg lenne és még rásegítek, csúnyán begyulladhat a cici.
2010. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szülésznő ajánlotta h már a szülés előtt pár nappal is elkezdhetem az Urticát.De az utolsó válaszban van valami.
2010. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik szobatársam szülés után rögtön beszedett valami homeopátiás bogyeszt és a melle majdnem szétdurrant, de tej az nem jött belőle. A nővérnek az összes ujja látszott szegény csaj mellén, ahogy nagy nehezen kifejte. Azt mondták, hogy érdemes megvárni, amíg beindul a tej, különben csúnya vége lehet.
2010. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 25. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!