Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pudingot adtok 10...

Mennyi pudingot adtok 10 hónapos babátoknak tízóraira, vagy uzsonnára?

Figyelt kérdés
Én a Humana pudingokat szoktam adni, de nem tudom eldönteni, hogy 1 pohárral /1 dl/, vagy 2 pohárral adjak-e neki egyszerre, mert az egyet keveslem, viszont a kettő meg már lehet sok, pedig megeszi. És nem utolsó sorban drága is!
2011. máj. 2. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem pudinggal etetem a gyerekem. Az maximum desszert ebéd után. És akkor biztosan elég egy is.
2011. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Miért kevés egy puding egy ekkora gyereknek?Ha megette a rendes ételt bőven elég neki egy is.Azt is ritkán.Én mondjuk sosem adtam még pudingot a kétévesemnek,de ha adnék,mindenképp ebéd után.
2011. máj. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az én kislányom 7 hónapos lesz, és tízóraira szokott kapni baba joghurtot. Vagy Humanat vagy Nestlét. 1 et szokott megenni. 10 hósan nem tudom mennyit fog, de akkor inkább csak desszertnek fogom adni, mert igaz ami igaz baromi drága. De egyébként már 10 hósnak mehetnek a tejtermékek is. Natúr joghurtok, túró ilyesmik.
2011. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 10 hós lesz a babám, 1 pudingot/joghurtot kap tízóraira és rakok bele kb. 60 gr gyümit és az úgy elég szokott lenni.
2011. máj. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tizóraira,uzsira lehet nekik ezt adni.Az nem fő étkezés(véleményem szerint).Az én lányom 1 éves ,de most is elég neki egy puding,van hogy azt sem eszi meg.Az hogy ebéd után megenné,még sosem fordult elő,még az ebéd adagját is ritka mikor megeszi.
2011. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!