Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okozhat próblémát, ha napközbe...

Okozhat próblémát, ha napközben Beba tápszert kap, de vacsorára Mildibé szépálmokat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
nem miért okozna,igaz én még nem adtam csak sima vanilliás pépet az én fiam négy honapos és beba tápszert kap és kétszer pépet egy nap eddig semi baja nem volt se hasfájás se ilyesmi ha erre gondoltál és megkérdeznéh hogy bevált e a joéjszakát tápszer mert én is gondolkoztam hogy adnék neki
2009. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Eddig kétszer adtam neki,de nem igazán látok változást. Első éjjel sokat forgolodott,de nem tudom,hogy a tápszer miatt e.Mult éjjel nyugodtan aludt,de reggel ugyanakkor kelt,mint szokott. Tehát szerintem nem telítette el jobban,mint a sima tápszer.
2009. márc. 10. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!