Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem eszi a babám se a banánt...

S.Ági kérdése:

Nem eszi a babám se a banánt se az almát se a körtét! Akkor mit adjak neki? Továbbra is bébi desszertet?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami friss gyümit is adni neki,de nem eszi meg!
2011. máj. 2. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2011. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

8 hónapos

bocsánat elfelejtettem odaírni

2011. máj. 2. 21:42
 3/10 anonim ***** válasza:
8 hónaposan az én fiam sem ette meg a natúr gyümit, csak az üvegeset, az itthonit csak Sinlaccal öszeturmixolva. Azóta 2 éves nagyfiú és banánt, almát, körtét minden mennyiségben képes befalni (mandarint, narancsot nem...). Későn, másfél évesen kezdett el rágni, addig csak üveges, vagy turmixolt, ill. egy évesen az almakockák mentek, reszelve a mai napig utálja... Kitartás, legalább így egyen. :) És majd kialakul, mindig kínáld, előbb utóbb megeszi. De ne erőltesd!
2011. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Sokat segítettél! Meg is nyugodtam! Még egy kérdés....mi az a Sinlac?
2011. máj. 2. 22:13
 5/10 anonim ***** válasza:
szilvát és meggyet is kaphat. Én tejpéppel szoktam elkeverni gyümölcsöt, fele adag tejpép, fele gyümölcs, szereti így is. Meggyet banánnal jó keverni, így nem olyan savanyú.
2011. máj. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak még sajna szilva sincs meg meggy sincs,de ha érik akkor feltétlenül kipróbálom! Köszönöm még egyszer!
2011. máj. 3. 21:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Sinlacot gyógyszertárban lehet kapni, natúr ízű tejmentes, gluténmentes, allergén mentes pép, a tejpéphez tudnám hasonlítani, de nyilván nem tartalmaz tejet.
2011. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szép napot!
2011. máj. 4. 12:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Én vettem fagyasztott szilvát, meggy pedig volt itthon nyárról, de azt is láttam a boltban. Sima mezei ABC-ben, és szerintem "normális" gyümölcsök ezek is.
2011. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tényleg! Na ez nem jutott az eszembe! Köszönöm!
2011. máj. 5. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!