Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy altatod el 16 hós babádat...

Hogy altatod el 16 hós babádat a nappali alvásnál?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ölembe veszem, kicsit simizem, aztán félálomban beteszem az ágyába.
2011. máj. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megpuszilgatom, beteszem az ágyába, fejsimi, kijövök, és alszik. :) Kezdettől fogva így megy nálunk, este és napközben is. (Mázlim van, kopp-kopp-kopp.)
2011. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
beteszem az ágyába, a keze közelébe rakom az alvó játékát és kimegyek a szobából, becsukom az ajtót. Ő pedig alszik. Nappal is, este is ez a menetrend. Nem tehetem meg, hogy sokáig babusgassam, mert nem ő az egyetlen kicsi nálunk.
2011. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tisztába teszem,hálózsák és berakom a kiságyba fél perc és alszik
2011. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13:04-es vagyok berakom a kiságyba,de közbe puszilgatom,hátsimi és kijövök
2011. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Mivel az én kisfiam cicifüggő volt (most választottam el nemrég, mivel éjjel is félóránként kérte) -azóta átalussza az éjszakát - így nappalra ki kellett valamit találni, és ez a kocsiban ringatva, míg el nem alszik - lett.
2011. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igaz a fiam 13 hónapos....

Ö délben is este is cicivel alszik el.Nagyon cicimániás.Sajnos még éjjel is ébred 3x 4x van,hogy többször.A lányom nappal babakocsiban aludt el,majd a kiságyban úgy ,hogy ott kelett lennem vele.

Nem is tudom mi lesz a fiammal,ha leszoktatom a ciciröl.

2011. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
cicin alszik el.
2011. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sokáig ölbe vagy kocsiba alvás volt. aztán lassan átszoktunk a kiságyba alváshoz. Tisztába teszem, összebújva megitatom egy kis vízzel berakom a kiságyba néha előfordul, hogy még simogatnom kell, vagy olyan is van rosszabb napokon, hogy még vágyik egy kis összebújásra olyankor kiveszem megyek vele 2 kört a szobába visszateszem és alszik.

tegnap beraktam a kiságyba éppen csörgött a telefonom kb 15 másodpercet beszéltem mire visszamentem a kiságyhoz aludt.

Ma kikönyörögte a kiságyból a kispárnáját és a földön elaludt :)


15 hónapos

2011. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Mi (én) most beleestünk abba a hibába, hogy hintázás közben altattam el sokszor. Addig szimplán kis összebújás, éneklés után elaludt. Most a hintában is kb 5 perc, de valahogy le kell erről szoktatom. Nagyon nehéz, mert már nem akar összebújni, az ágyban meg nem marad meg ha nem alszik még. :(
2011. máj. 3. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!