Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hálós vagy a fa járóka a jobb?

Hálós vagy a fa járóka a jobb?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a fa, könnyebben megkapaszkodik benne, felállhat és körbesétálhat egyszerűbben. Nekünk ilyen van.
2011. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem is fa, de nekünk az utazó ágyban ami hálos is elvan.
2011. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fa. a hálósból ki se lát rendesen és nem tud kapaszkodni,felállni
2011. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 2 hónapos a baba és az udvarra szeretném majd kitenni benne elsősorban.
2011. máj. 3. 15:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Fa!!

Mi hálósat vettünk hát nagyon rossz volt!

2011. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen és csakis fa:)
2011. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Volt egy hálós utazóágyunk, amíg nem vettük meg a fa járókát, abban volt a kislányom. Viszont én lettem rosszul attól, hogy majd kiguvvadt a szemem, amikor néztem, hogy mit csinál. Olyan, mintha szúnyoghálón néznél keresztül. És gondolj bele, ő ezen néz kifelé (mert hova is nézhetne máshová) egész nap. Szóval fa.

Igaz, volt egy-két koppanás, de elintéztük annyival, hogy semmi baj, és így ő sem ordít, hanem felkel, és játszik tovább. Megszokja, és mostmár látom, hogy amikor ülésből le akar feküdni, óvatos, és koordinálja a mozgását.

2011. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9 hós és hálós utazóágyunk van járóka célra. A fa meg az ágya :) A hálósban is megtanult pár nap alatt felállni, és nyugodtabb vagyok, hogy nem veri be a fejét, ha eldôlne. De úgyis kb. max fél órát van benne, ha nem tudunk épp rá figyelni, egyébként meg szabadon garázdálkodik.
2011. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a fa, de ha kintre szeretnéd, akkor a hálós praktikusabb, mert könnyebb takarítani.

A nagyfiamnak hálós volt, amit kaptunk, és kb. 1-1,5 éves kora között már simán kimászott belőle.

A kicsinek fát vettem, 120x120-ast, semmi gond vele és sokkal jobban néz ki.

2011. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!