Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 8 hónapos múlt és...

Kisfiam 8 hónapos múlt és idáig végigaludta az éjszakát, de mostanában többször sírva felkel és nehezen tudom visszaaltatni. Lehet fogzás, vagy fáj a hasa? Kúszik álmába és húzza a lábait.

Figyelt kérdés
Van már két alsó foga és úgy látom jön felül a 3. A viburcol kúp és a Panadol mellett is többször felébred, ha meg Germicid-C-t adok, az teljesen kiüti, de azt nem lehet neki adni sokszor, úgy tudom, mert nyugtató van benne. Dentinox-al is kenem éjjel, ha felsír, de azt sem szabad sokszor.
2009. máj. 11. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
én chamomillát adok a fiamnak, szépen alszik tőle, és nem fáj a foga éjjel.
2009. máj. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit adsz neki enni? Esetleg kapott valami új ételt? Amúgy valószínűleg a foga. Nálunk is akkor alszik nagyon nyugtalanul.
2009. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag mindent megeszik, mármint a neki való üveges bébiételeket, vagy levesből pépesítve (répa, krumpli, csirkehusi), gyümölcsöket (alma, banán, körte). A chamomillát próbáltam, de nem nagyon használ neki, legalábbis nem veszek észre változást. Szerintem is a foga, de annyira rossz, hogy minden fogánál így szenvedünk és ennyire megviseli. Másnál is van ilyen?
2009. máj. 11. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!