Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébésounds elektromos orrszívó...

Bébésounds elektromos orrszívója van valakinek? Mennyire vált be?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Csak a kérdés első felére tudok válaszolni. Nekem olyan van, de még szerencsére nem kellett használni. Eddig még csak zenéltem vele neki:)
2009. márc. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk az van. Sajnos inkább porszívózom, mert nem nagyon szívja ki, ráadásul egyszer még a kis nyálkahártyáját is felsértettem vele neki, szóval nekünk nagyon nem vált be. Csak akkor jó, ha vízszerűen folyik neki, a sűrűjét nem szívja ki. De imádja a zenéit :-).
2009. márc. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk is ilyen van. Lehetetlen használni. Nagyon gyengén sziv, nem jön ki vele semmi. Ne vegyél ilyet. Én sem akartam porszivo-orrszivot venni, de nem maradt más megoldás. És, hát nem bántam meg, az a legolcsobb, és legjobb. De a zenélője az jo, de nekem nem ért meg ez olyan sok pénzt.
2009. márc. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
nekünk living lab van, az is hasznavehetetlen. 3 fej van hozzá, de olyan pici rajtuk a luk, hogy semmit se sziv ki. egyik fejet átalakitottam, nagyobbra vágtam a lukat, de alapvetően semmi változás nem történt. kalap sz.rt ér. gyorsan vettem egy porszivós orrszivót, ami tizedannyiba került, mint ez a rakás szerencsétlenség. ez pikkpakk kiszivja, szerintem ne vegyél elektromosat, egyáltalán nem éri meg az árát.
2009. márc. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az elektromos orrszivót meg KELL tanulni helyesen használni.

Nekünk 5 éve bevállt, kiszivta a sűrű váladékot is teljesen.

Gyógyászati segédeszköz boltban megmutatják a helyes használatát.

Sokkal kiméletesebb, mint a porszivós, és csak nayon helytelen használat közben okozhat kárt a baba nózijában, mert puha, szilikonos a szivófeje.

2009. márc. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!