Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Living lab kontra Graco...

Living lab kontra Graco bébésounds elemes orrszívó?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? A graco zenélősben ki lehet kapcsolni a zenét pl. ha éjszaka akarom használni?
2010. jún. 1. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk Graco van. A zenét nem is muszáj bekapcsolni. Azt egy külön gombbal tudod kapcsolgatni, függetlenül a orrszívó funkciótól. Az orrszívás pedig addig megy, amíg nyomva tartod azt a gombot. Két szívófej van hozzá, egy vékonyabb hosszabb csövű, és egy rövidebb tömzsibb. A másik fajtát nem ismerem.

Én csak akkor szoktam ezt használni, ha utazunk valahova. Itthon - bár sokáig nem mertem - porszívósat használok, az a leghatásosabb.

2010. jún. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem Living Lab van,igaz használtan vettem ,de egyáltalán nem vagyok vele megelégedve.Annyi előnye van hogy nem kell konnektorba dugni, de szerintem nem elég erős.Az első gyerekemnél Pesztonka elektromos orszink volt kölcsönbe,az nagyon klassz volt.
2010. jún. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Graco bébésoundsot használunk nagyon jó!

Mint ahogy az első is írta, a zenélés az egy ülön funkció, ha akarod bekapcsolod, ha akarod nem.

2010. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, továbbra is várom a véleményeket. Még egy olyan kérdésem lenne hogy mindkettőnél állitható a szivás erőssége, vagy csak a Graco-nál? Igazából mi a porszívóst használjuk, de gondoltam jó lenne egy olyan ami útközben illetve sirás után és egyéb helyzetekben kényelmesebb volna.
2010. jún. 2. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:
A living-nél nem lehet állítani az erősséget,igazából én is azért vettem meg mert be lehet dobni a táskába és út közben is lehet használni.De lehet hogy az enyém azért ilyen vacak mert már nem volt új.
2010. jún. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!