Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a jobb elektromos...

Melyik a jobb elektromos orrszívó a Bebesounds vagy a Livinglab?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a porszívós a leghatékonyabb, de szeretném kikérni a véleményüket azoknak az anyukáknak, akik már használtak ilyet.
2009. jan. 28. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos amíg pici volt a lányom nagyon sokat kellett használnunk,de szuper dolog.Nekünk az orvos azt mondta,hogy mindegy milyen a típusa,csak egyenes legyen,ne kanyarogjon,ne görbüljön sehol.
2009. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Melyiket használtátok?
2009. jan. 28. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Már nem tudom a márkáját,kb.10 éve vettük,nincs meg a doboza,de ha ez segítség úgy emlékszem sötétkék színű a doboza és egy baba van rajta.
2009. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Livinglab van,de sz.rt se ér.14000 ft volt,1x használuk,de alig szívott le vmit.Aztán 1500 ft-ért vettem porszívóst,a baba 2-3 nap alatt rendbe jött.Sztem pénz kidobás(én is eladom)2 gyerekes anyuka
2009. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A livinglab nagyon jó,mi használtuk, csak meg kell tanulni rendesen használni, elemeket rendesen feltölteni bele. a porszivóst pedig az idén hál istennek betiltják :-)
2009. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Betiltják a porszivósat? Miért?
2009. jan. 28. 17:06
 7/7 anonim ***** válasza:
A 3.vagyok.Én még nem hallottam,de az biztos,h én használni fogom(eddig més senki-orvosok,védőnők-nem ellenezték)És én mindent megpróbáltam a Livinglab-el(elem rendben van-e,jó technikával csinálom-e)de közel nem tudott annyit leszívni,mint a porszívós.Az igaz,ha halk,és "mobil",de nekem a hatékonyság fontosabb.2 gyerekes anyuka
2009. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!