Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg igaz, hogy a bébésound...

Tényleg igaz, hogy a bébésounds szívhanghallgatóval csak a 7 hónaptól lehet hallani valamit? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Én sem hallom vele a babám szívhangját,pedig már 17. hetes vagyok.
2010. máj. 15. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt ilyenem, de olvastam több kismama újságban, hogy már elvileg a 12. héttől lehet hallani.Elvileg, nem tudom, hogy ez hogy működik.Lehet, hogy csak nem jó helyen kerested, vagy kicsit hátrébb fekszik a baba.
2010. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szia nekem igaz angel sound van de 10 hetesen hallottuk vele.igaz akkor még halkan és nagyon sokáig kellett keresni legel legalul a szeméremcsont felett szinte de megvolt.hétről hétre pedig erősebben.17 hetesen már simán megtaláltam 1 perc alatt.szerintem csak elbujt:) jó keresgélést 39 hetes
2010. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát én legszívesebben kidobnám az enyémet az ablakon! Az első terhességemnél még a 41.héten se hallottam vele a babám szívhangját. Lehet én voltam béna, na de a férjem is a barátnőim is azok lettek volna? Most 13 hetes vagyok tesóval, már elő se veszem.
2010. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bekented a hasad pl. babaolajjal? Mi a 15. héten vettük és simán megtaláltuk vele.
2010. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

azt mondják az angel az jobb,sok valaki panaszkodik a bébére.

nem kentem be de nem hiszem hogy ekkora jelentősége lenne,hogy semmit nem hallok.

2010. máj. 16. 10:19
 6/14 anonim ***** válasza:
19.18-as vagyok. Van jelentősége, hogy be van-e kenve a has vagy sem. Mivel Uh-on is kenik a hasad zselével, és ez a szerkezet is azon az alapon működik. Nekem ugyan Angel van, de azzal sem lehet hallani "szárazon". Kipróbáltam. Próbáld ki te is, hogy bekened a hasad olajjal. Ha nincs kéznél babaolaj, akkor bármilyen olajos kence jó. Nekem még arra is jó volt, hogy így legalább a hasam se repedezik.
2010. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
van nagyon is sok jelentősége mindenképp kennd be anélkül ténleg nem fog menni!!!!!
2010. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

BEKENTEM ÉS ÍGY SE HALLOTTAM TÖBBET.

ERRŐL ENNYIT.

2010. máj. 17. 19:08
 9/14 anonim ***** válasza:
Az Angelsounddal a 16. héttől hallgattam (akkor vettem), és mindig gond nélkül megtaláltam). Később vettem egy Bebesoundot (a barátnőmnek szántam, és kipróbáltam), de SEMMIT nem hallottam vele a saját szívhangomon kívül).
2010. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Rakerestem neked angol gyartoi leirasban. Ott tisztan szerepel, hogy ezzel a keszulekkel csak a 3. trimeszterben hallhato a magzat szivhangja.

Nem kaptal hozza leirast, hasznalatit?

Akitot vetted nem tajekoztatott errol?

Mert kellett volna...

Elhiszem, hogy csalodott vagy, en is az lennek. Tuti elvette volna a kedvem a hallgatozastol ez. En Angelsounds-ot vettem. Az elso terhessegnel mar a 14. hettol hallottam vele a szivhangot ugz, hogz elso babaskent tapasztalatlanul azt sem tudtam eloszor, hogz mit es hol kell keresni. Azt a keszuleket elajandekoztam, a baratnom is vegig hasznalta. A 2. babat varva ismet vettem egyet (kulfoldon par ezer forintert megkaptam az ujat garival), akkor mar a betoltott 12. het utan megvolt a pici szivverese, igaz, akkor nagyon sovany voltam es tudtam, hogy mit es hol kell keresni. (korabban egyebkent nem hallhato, mert addig a meh a szemeremcsont mogott van)

En meg a sogornomnek is kolcson adtam, majd eladtam es az a lany is elegedetten hasznalja.

Tenyleg be kell elotte kenni a pocit, elso babaval csak vizesebb testapolot hasznaltam, a 2. keszulekhez kaptam uh zselet is, azzal jobb volt, raadasul nagyon keves kellett belole, a fel flakon meg megvolt, amikor eladtam a keszulelet.

Ez a bebesound eleg ertelmetlennek tunik, mert az utolso trimeszterben mar annyit mozog a baba, hogy nem igazan igenyeltem a hallgatozast...

2010. máj. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!