Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzás rosszabb vagy a...

A fogzás rosszabb vagy a hasfájás?

Figyelt kérdés
Túl vagyunk egy borzalmas hasfájós korszakon, és az utóbbi 3 napban egyre nyűgösebb, sírósabb, és nyugtalanabbul alszik az 5 és fél hónapos kisfiam. Úgy gondolom elkezdődik a fogzás. Ti melyiket éltétek meg rosszabbul?
2011. máj. 4. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a fogzást, mert nem igazán volt hasfájós a fiam. A fogzás is most kezd gyötrelmes lenni 15 hónaposan. Kint van már 8 foga, amelyek szinte észrevétlenül jöttek ki. Most szenvedünk a rágó fogakkal... Itt már van, minden amit el lehet képzelni. Egy hete még be is lázasodott! Azóta is folydogál az orra, egész nap tiszta nyűgös...
2011. máj. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a babák nem tudják megmondani, melyik mennyire fáj. Nálunk volt hasfájás, átvészeltük. A fogzás még zajlik (1 éves), eddig nem volt olyan gáz.

(Szerintem még egy felnőtt sem tud különbséget tenni: Mi a rosszabb, egy erős fogfájás, vagy egy durva hascsikarás...)

2011. máj. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a fogzás, abból a szempontból, hogy majdnem minden fogpárt megelőz egy kis taknyosság, hasmenés, hőemelkedés. A fájdalom még hagyján, mert egész jól tűri, pedig most éppen a szemfogai jönnek, 12 foga meg már teljesen kint van. De az állandó savanyú szagú hasmenés, meg az orrszívás, na ezektől kivagyok. Állítom egyébként, hogy engem jobban zavar, mint kisfiamat. Ő egy kis túlélő. :) Engem viszont lelkileg tönkrevág, ha betegnek látom.
2011. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anniebianca ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, a fogzás rosszabb. Az egész napját tönkreteheti a babának, és nem tudsz rajta érdemben segíteni.Ez utóbbi meg nálunk anyáknál okoz komoly lelki megpróbáltatásokat. Én szinte bele tudok betegedni, amikor látom hogy szenved.
2011. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nalunk a hasfajas sokkal huzosabb volt. 6 honapos koraig szinte folyamatosan orditott, es rengeteget volt kezben
2011. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem a fogzás, de chamomilla 15ch-val szépen kordában lehetett tartani


az a baj, hogy egy baba ha fáj valamije, ugyanannyira üvölt ha kicsit, vagy ha nagyon fáj :-S nem tudod eldönteni

2011. máj. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!