Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam vissza...

Anniebianca kérdése:

Hogyan szoktassam vissza arra, hogy a kiságyban aludjon el?

Figyelt kérdés
Hét hónapos a kisfiam, most 4 fogat növeszt egyszerre. A kérdésem még a jövőre vonatkozik inkább, mert már most látom, ezzel komoly bajok lesznek.A fogzás miatt éjjel is és nappal is csak a karunkban ringatva aludt el, de ha felébredt a kiságyban, őrült sírásba kezdett, érthető okokból, hiszen letettük. Még bírjuk egy ideig, hiszen a fogacskái sincsenek még teljesen kint, de szeretném majd lassan visszaszoktatni az én ügyes jóalvó babámat arra, hogy a kiságyban hátát simizve aludjon el újra.De egyenlőre csak keservesen sír, ha oda teszem,még ha félálomban is.Ti hogy csináltátok?
2011. máj. 4. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy állsz a Suttógó c. könyvhöz, de a felvesz-letesz módszer nálunk bevált. Olvass utána, sok helyen írnak róla.
2011. máj. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi 3 napig szenvedtünk.Beraktam az ágyba és simogattam,ha felkelt,akkor visszaraktam.3 nap alatt megszokta.Nehéz de nem szabad felvenni.Simogatással,dúdolással nyugtasd meg,ha lehet.Tesztelni fogja a határokat,hogy Te mennyi idő után adod fel.Neked kitartóbbnak kell lenned,mint a picinek.
2011. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát majd igyekszem, bár addig amíg jön a foga,meg folyik az orra emiatt, addig nem kínzom, majd ha már semmi bajunk.Remélem akkor se lesz még késő.
2011. máj. 9. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!