Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan találjam el a nappali...

Hogyan találjam el a nappali alvás időpontját 3 hós babámnál?

Figyelt kérdés
Vagy túl korán teszem le, amikor még nem is olyan álmos, és akkor kb 1 óra múltán alszik el, vagy túlpörög, ami a rosszabbik eset persze, mert akkor fél órás üvöltés következik és már csak azért sem alvás... Van valami ötletetek? Pedig ismerem a fáradtság jeleit, csak néhányszor ráfáztam már a túlpörgésével, és azóta félek. :(
2011. máj. 4. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Célszerű felkelés után,evés után letenni talán olyan 11-12 óra környékén.Aztán felébred,utána megeteted..stb.,aztán megint le lehet tenni,ez olyan 3-4 óra fele van.Aztán vacsora,fürdetés,és utána megint csak letenni.Szerintem ez az ideális.
2011. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább korábban tedd le, mint később. Én nagyjából azt tudtam belőni, hogy általában mennyi időt bír ki az ébredéstől számítva ébren, és ha az közeledett, akkor vittem az ágyába. Sokszor még nem is látszott igazán álmosnak, de az ágyikójában már dörzsölte a szemét és 20 percen belül aludt is.
2011. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!