Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónaposnak adhatok már 1-2...

13 hónaposnak adhatok már 1-2 falat epret?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Magja nélkül persze. Levágod a külső, magos részét, és a húsból adhatsz neki. Magostól inkább másfél éves kor után. Az üvegesek között is így lehet epres, málnás bébiétel: eltávolítják az allergiát okozó magokat.
2011. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én adtam, a magos részt nem vágtam le. Kapott natúr

letjoghurtba keverve, meg simán banánnal is, nagyon ízlett neki. Figyeltem, nem lép-e fel allergiás reakció, de bírja az epret:)

2011. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En 12 honaposan adtam eloszor a kisfiamnak 3 szem epret delelott. Nem vagtam ki en sem a magokat belolle, felkarikaztam neki mert igy konyebben megette. Ekkor mar a nyers uborkat meg a paradicsomot is magostol ette igy gondoltam az eper pici magjai csak nem okoznak gondot. de nem lett semmi baj. Aztan egesz nap lestem nem-e allergias. Semmi nem tortent igy masnap is kapott. Mostmar 15 honapos es imadja az epret. reggel ha muzlit vagy zabkasat adok neki akkor arra szoktam neki banan darabokat meg epret vagni es imadja. Kis kockakra vagom neki mert igy konnyebben fel tudja kanalazni a muzlijevel. Szerintem nyugodtan adhatsz neki de figyelt nem-e allergias ra.
2011. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is adtam már neki, csak simán a kezébe és szépen megette! Semmi baja nem lett tőle, de azért figyeltem, hogy lép-e fel allergiás reakció, de nem. Imádja bármennyit képes lenne megenni belőle!
2011. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok 13 hós a kislányom!
2011. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek:)

Én most leszedtem a magos részt, legközelebb egy kicsit majd abból is kap.

2011. máj. 5. 16:59
 7/8 anonim ***** válasza:

NEM!


4 gyerkőc anyukája

2011. máj. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó! Mag nélkül miért nem?

(Egyébként adtam, nincs rajta semmi pötty, vagy más gond.)

2011. máj. 7. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!