Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos ehet krumplipürét...

14 hónapos ehet krumplipürét ha kocka margarin van van benne és fél deci forralatlan tej? (1,5kg krumpli)

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, nyugodtan adj neki. Az en kisfiam mar 12 honapos koratol issza a tejet (nincs felforralva, rendes bolti) es semmi gondja nincs. Vajas meg margarinos kenyeret mar 10 honapos kora ota kap. Nyugodtan adj neki, nem lesz gond.


(Most estere szeretnel neki adni belolle? Tejet meg egyaltalan nem kapott? Mert ha nem akkor nem lenne jobb delott bevezetni nalla a rendes tehentejet eloszor? Nehogy allergias legyen ra es ejszaka jojjon ki rajta amikor nem veszed eszre. Ebbe nem vagyok biztos, hatha majd valaki kijavit nem akarok orultseget irni, ezert is tettem zarojelbe).

2011. máj. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban már mindent ehet.
2011. máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még nem kapott tejet, főleg nem forralatlant.
2011. máj. 5. 16:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan adhatsz neki.

Esetleg ahogy az első mondta, ne éjszakára.

2011. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. En akkor a helyedben inkabb korai ebednel adnam az ovatossag kedveert nehogy kiusse vagy tejallergias legyen aztan ha minden rendben akkor mehet szerintem barmikor.
2011. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én adtam a 13 hónapos lányomnak. Csak úgy nyomta befelé!

Nyugodtan adhatsz neki, imádni fogja!

2011. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én 14 hónaposomnak már adtam, hála égnek semmi baja nem lett tőle. Igaz 1 évesen már megkóstoltattam vele a bolti tejet és semmi baja nem volt-lett tőle. De valóban: inkább ebédnél kóstoltasd meg vele, nehogy gond legyen. Jó étvágyat:)!
2011. máj. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!