Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-7 hos babak anyukai hogy...

6-7 hos babak anyukai hogy alltok a hozzataplalassal? Miket eszik babatok, hanyszor kap "rendes, neki valo kajat" 1 nap?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:

6-8 hós kora között napjában egyszer(délben) kapott gyümölcsöt, 7 hónapos koráig a kaja után is cicizett, a köv. kaját 8 hónaposan vezettem be.

Akkor lett a déli kaja főzelék és ment át a gyümökcs uzsonnára.

2011. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kislányom 7 hónapos.


Jelenleg így néz ki az étkezés egy nap:


Reggel: tápszer

Tízórai: gyümölcs keksszel

Ebéd: zöldség hússal

Uzsonna: tejpép

vacsora: tápszer


Ő már ezeket eszi: őszibarack, sárgarépa, alma, banán, sütőtök, körte, brokkoli, cékla, krumpli, csirkemell, pulykamell.

2011. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

A kisfiam 6,5 honapos,amit eszik:alma,banan,korte,repa,krumpli,cekla,csirkemell,neha tejpep,tejbegriz.

Csak az a problemam,hogy 2 honapja elkezdtuk a hozzataplalast,es meg nem sikerult kivaltani 1 etkezest sem,nem hajlando 6-7 kisnalnal tobbet elfogadni semmibol,ugy erzem el vagyunk maradva ilyen teren,hisz nala meg mindig a tapszer az elso,alig hajlando valamit is megenni,csak kostolgat mar 2 honapja.

Persze fokozatosan vezettem be neki mindent,eloszor csak keveset,es 1 valamit,de o latom marad a "kevesnel" :(.

2011. máj. 6. 14:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, idővel át fog állni majd. Még csak 6 és fél hónapos, végül is még nem kötelező kiváltani az étkezéseket.

Amúgy kislányom mindig iszik tápszert az étkezések után, mert igényli. De hát ez nem baj.

2011. máj. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Es mindig tudod,hogy mennyit csinalj neki tapszerbol?Es soha nem talalom el,ha tobbet csinalok,nem eszi meg,ha kevesebbet,akkor ugy latom meg enne,igy sajna sokat predalunk...
2011. máj. 6. 15:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Reggel kap valamilyen bébiételt, de utána szopizik is. Csak gyümölcsöket, illetve répát, krumplit, sütőtököt eszik még. A napokban adok majd neki babakekszet.
2011. máj. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most már nagyjából tudom mennyit kér még tápszerből, de nem rég kidobáltam a tápszer felét, mert én sem tudtam eltalálni a mennyiséget. Én mindig felírtam miből, mennyit evett, és egy idő után beállt a rendszer.
2011. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!