Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a létező legjobb, nem...

Melyik a létező legjobb, nem tehéntej alapú tápszer?

Figyelt kérdés
Ha a pénz nem számít...
2011. máj. 7. 08:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős babának?
2011. máj. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én csak a Sinlacot tudom, ennek semmi köze a tejhez.A többi tehéntej alapú, van olyan is, ami allergiára van, de az is tej alapú, csak gondolom, kivonták belőle az allergizáló fehérjéket, cukrokat.A Sinlac gabonából van, hasonló egy gabonapéphez, de tápszer.Szentjánoskenyérmag, és rizs az alapja, szerintem borzalmas, de a babák szokták szeretni.
2011. máj. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a Humana Ha is tej alapú
2011. máj. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! 6 hónapos babának kellene. Igazából anyatejes, és esténként szopizik egy nagyot elalvás előtt, és most az a helyzet, hogy szeretném rábízni a Nagymamára, hogy a férjemmel el tudjunk menni színházba egyik este, már nagyon jó lenne kicsit kimozdulni... És sajnos annyi tejem nincs, hogy fejni tudjak. Próbáltam többször Philips géppel, de nem megy. Szóval keresem a legjobb áthidaló megoldást! A családban pedig többen nem ihatnak tehéntejet, ezért szeretnék vigyázni a tápszerrel.
2011. máj. 7. 09:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor vagy Sinlac vagy Milupa Pepti. A lányom az utóbbit kapja, mert felmerült a tejérzékenység.Szerintem nem az, de vigyáznunk kell.Ezt allergiás babáknak szokták adni.Mindkét tápszert orvos írja fel, sajnos recept nélkül nem adják ki.
2011. máj. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Létezik Milupa SOM nevű, szójaalapú csecsemőtápszer, pont fél éves kortól lehet adni. A lányomnak azt írta fel a doki, amikor tejallergia-gyanús volt.
2011. máj. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Most ez lehet nem fog neked tetszeni, de én ilyen esetben nem hagynám otthon a babámat inkább. Csak ezért nem adnék neki tápszert, majd ha már nem szopizik és nagyobb lesz akkor eltudsz menni szórakozni. De addig a babának rád van szüksége és nem tápszerre és nagymamára. Ezzel nem bántani szeretnélek, de ő még kicsi ahhoz h másra hagyd,és csak ezért átállni a tápszerre kár lenne, ha már ott van a legeslegjobb étel számára az anyatej.
2011. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez nem a mi dolgunk!Én nem mentem ennyi idős gyerek mellett sehová, de nincs ebben semmi rossz, hogy ki szeretne kapcsolódni!Miért baj ez?Egy estéről van szó! Néha az anyukának is jár egy kis szórakozás, én is vágyakozom picit..a babának is jó, ha az anyukája jól érzi magát a bőrében, nem pedig egy nyúzott, agyonstrapált valaki.Nincs ebben semmi rossz!
2011. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A sinlac nem tápszer, vagyis nem anyatej.helyettesítő. Pizsliszt és szentjánoskenyérliszt alapú. Egyébként nagyon jó, 6 hónapos kor után nyugodtan adható a babának, de nem anyatej helyett, hanem a hozzátáplálás részeként. De ha egész nap szoptatod, csak egy-egy alkalommal szeretnél mást adni a gyereknek, akkor erre a célra tökéletes, hiszen 6 hónapos korban már amúgy is lehet/kell mást is adni a babának.
2011. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Annak a válaszolónak, aki azt írta, hogy az anyuka ne menjen el: nagyon is elmehet, ha akar, semmi sem írja elő, hogy egy fél éves gyerek mellől nem szabad elmozduni egy estére! És amennyire én értettem, az anyuka egyáltalán nem akar "átállni" tápszerre, az volt a kérdés, hogy egy alkalommal mit adjon anyatej helyett! Meg nem tudom érteni az olyan szülőket, akik még egy másodpercre sem szakadnak le a gyerekről, nincs egy percük kettesben az apukával, és ha valaki "erre vetemedik", azt jól leírják!



Kedves kérdező! Szerintem nyugodtan menj csak el, mindenkinek jót fog tenni, ha egy estét kikapcsolódsz, főként a házasságodnak, a lekivilágodnak! És a fél éves gyerekednek semmi baja nem lesz, ha egyszer a nagyamam vigyáz rá három óra hosszát, és anyatej helyett sinlacot vacsorázik!!

2011. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!