Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan vészeli át a rossz...

Ki hogyan vészeli át a rossz éjszakákat?

Figyelt kérdés
Nálunk sokszor katasztrófák az éjszakák(hasfájás,fogak,...:( Van amikor már egyszerűen, akárhogy is szeretném, de nincs türelmem éjszaka,tudom biztos a fáradtságtól van. Másnap persze lelkiismeret furdalásom van.Imádom a fiamat az nem is kérdés és jó anyának tartom magam.Egyszerűen ez az időszak kikészít...
2011. máj. 7. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak KITARTÁST tudok kívánni! Próbálj meg kicsit kikapcsolódni, feltöltődni. Tudom, ez elég közhelyesen hangzik, de így van. Menj tornázni, futni, sétálni, kozmetikushoz egy arcmasszázsra, barátnőiddel egy teára....csinálj bármit, amit szeretsz, csak szakadj ki kicsit a "mókuskerékből"!!! (Én is sokat éjszakázom a pici fiammal (10 hónapos), aki egyszer még eszik éjszaka és jönnek a fogai stb! Túl kell jutni ezen az időszakon! Engem ezzel szoktak biztatni! De szerintem lesz ez még rosszabb is......)

Mennyi idős a kisfiad?

2011. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves első a válaszodat!Tudom kitartás kell ehhez az időszakhoz, csak nagyon nehéz. A kisfiam 1 éves lesz 14.én.Tudom azt is h ennél még csak nehezebb lesz.Én azt gondoltam ,h az eleje lesz a legnehezebb, hát nem.Ahogy olvasom Neked sem könnyű....sorstársam:)
2011. máj. 7. 14:30
 3/3 A kérdező kommentje:
ez lemaradt....egyébként a férjem amit tud segít, de mivel ő dolgozik az éjszakák egyértelmű,h az én dolgom. Eltudok menni kikapcsolódni az tényleg sokat segít.:)))
2011. máj. 7. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!