Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart az "intenzív"...

Meddig tart az "intenzív" fogzás? Kislányom nagyon szenved, teljesen be van pirosodva az ínye, fehér is, és egész nap keserveen sír. Adtam neki Viburcolt, Gengigélt, de nem nagy a változás. Meddig tarthat még?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon intenzív fogzás, nálunk legalábbis, max. 5-6 napig tartott. de nagyon sírnak akkor is, ha "csak" mocorognak bent a fogacskák, szerintem az is nagyon fájhat. Kislányom12 hónapos, 11 foga van, de nagyon szenvedünk vele, szinte állandóan. türelmetlen, hisztisebb, sajnos, ilyen korszak ez, át kell esni rajta. Amúgy nekünk semmi sem segít, ha nagyon rossz volt,adtam neki Nurofent, attól picit jobb.
2010. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
7 hónapos és már 3 hónapos kora óta megvannak a tünetek. Köszi a választ.
2010. jan. 19. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:

nekünk is 3 hónapos korában kezdődött (főleg éjszaka ébredt 3-4 alkalommal visítva) és 5,5 hónapos korában bújt ki az első foga, rá két hétre a második. Az intenzív fogzás, amikor le sem lehetett tenni, állandóan sírt kb két hétig tartott mindkét fognál.... szóval 1 hónapig folyamamtosan..

Egy hete van nyugi, és a védőnő tegnap mondta, hogy látja készülődik a felső... ma már megint csak üvölt egész nap, megőrülök, ha ez így lesz míg ki nem jön az összes..... Nekünk sem segített semmi, kíváncsi vagyok mond-e valaki valami bíztatót...:(

2010. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!