Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12,5 kg-os kisfiamnak hol...

12,5 kg-os kisfiamnak hol kapok reális áron egy egyszerű esernyőre csukható babakocsit? Van most valahol akció? Melyik típust ajánljátok amelyiket könnyen lehet tolni?

Figyelt kérdés

12,5 kg-os kisfiamnak hol kapok reális áron egy egyszerű esernyőre csukható babakocsit?

Van most valahol akció?

Melyik típust ajánljátok amelyiket könnyen lehet tolni?

Mert már nem tudom hányadikat veszem s nem forog a kerekük,egyszerűen nem lehet őket tolni.


2011. máj. 9. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen idos a kisfiad, es mennyire hasznalajtok a kocsit? Alszik benne, vagy csak akkor ul bele ha elfarad?
2011. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

17 hónapos s nem használjuk mindig.Csak egy egyszerű esernyőkocsira gondoltam.

Mert,ha fáradt muszáj vagyok beletenni vagy ha vásárolok,mert képtelenség kézbe vinni s szalad minden felé.

2011. máj. 9. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nekunk szaladgallasra csak egy ilyen van. Konnyu, kicsi es konnyen iranyithato, raadasul nem is draga. Persze ez tenyleg csak szaladgallasra jo, mert nem donthetos, nincs csomagtaro az aljan. Bar mi a bevasarlast autoval vegezzuk, es kislanyom szinte sosem aludt babakocsiban, ugyhogy nalunk ez nem is volt szempont.

Ha ennyire egyszerure gondoltal, akkor ezt nyugodtan tudom ajanlani. Van olyan is, aminek van napvedoje is, persze az kicsivel dragabb.

2011. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami lemaradt, hogy kislanyom mult heten volt 2 eves, es kicsivel tobb, mint 14 kg. Nyaron lesz 1 eve, hogy megvettuk es azota rendszeressen hasznaljuk. Eddig tenyleg nem volt vele semmi gondunk.
2011. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!