Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakánként felébred, azt...

Éjszakánként felébred, azt gondoloja játékidő van.3-4 órát is ébren tölt. Hogyan vehetném rá, hogy hagyja abba és aludjon szépen reggelig, ahogyan eddig tette?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja kapott leesésgátlós ágyat, mert jön a kistesó. Azóta rendszeresen és boldogan jön-megy, amikor csak akar. Mit lehetne tenni? Már nagyon nehézkes vagyok- Ő pedig ezt még nem érti. (foga már van 16)
2011. máj. 9. 11:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
18 hónapos.
2011. máj. 9. 11:03
 2/11 anonim ***** válasza:
Reggel mikor kel? ESte mikor fekteted és délben hogy alszik?
2011. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
7 és 8 között ébred. Délben 1 órát alszik. Este fél 9 körül alszik el- éjfélkor felébred és körülbelül fél 4-ig ébren van. Majd innen alszik reggelig. (Kipróbáltam már azt is hogy 10-ig ébren tartottam- pont ugyanez történt akkor is. Régebben: 8kor kelt 1 órát aludt délben, este 8-kor már aludt.
2011. máj. 9. 20:58
 4/11 anonim ***** válasza:

hú, tanácsot nem tudok adni, de le a kalappal.

annakidején a lányom kilenckor elaludt és felkelt 1,5óra múlva. aztán fent volt ő is hajnal egyig. Olykor bejött az hogy nem kapcsoltam lámpát, és egy idő után ismét elálmosodott. aztán átállt arra hogy nem kelt fel.

2011. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1,5 évesen már valószínűleg megérti(bár biztos nehezen fogja fel), magyarázd el neki, h aludni kell, mert este van, sötét. Nekem is az volt az első gondolatom, amit az előző válaszadó írt. Ne kapcsold fel a lápát. Jobb ötletem nekem sincs, szerencsére az én 15 hónaposommal nincs ilyen gond, viszont én is átestem az elején a "mikor alussza már át az éjszakát"-on. Akkor a visszaaltatás bejött, bár volt, h 1 órán keresztül is riszáltam a hátsóját. Lámpa leoltva, és próbáld altatni, visszafektetni, stb. ahogy azt elalváskor szoktad. 1 valamit nem szabad, feladnod! Biztos beletelik jópár napba, de ne hagyd, h ő nyerjen, te legyél a főnök! Kitartás!

Nem lehet,h éhes és azért ébred? Lehet, h ez ébredés után nem látszik rajta, de én megpróbálnám laktatósabbra venni a vacsit, hátha az is segít. Esetleg álometetés.

2011. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, meg ne beszélgess vele. Ne legyél partner az ő játékában. Csak magyarázd meg pár szóval és pont.
2011. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A lámpaleoltás a legjobb ötlet, és sorold el neki, hogy a többi családtag meg a játékok is alszanak. Esetleg az apuka nem tudna segíteni visszatenni az ágyába?

Az álometetés sztem kb. 7-8 hós kor után már nem működik (felébred rá).

(Azt hiszem, én megvárom legalább a 2 éves kort, amikor olyan ágyat kap a kisfiam, amiből egyedül ki tud jönni.)

2011. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez volt nálunk is.Leszokik róla,Mi túléltük.
2011. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden alkalommal kísérd vissza az ágyába és ahogy elszoktad altatni ugyan azt alkalmazd. Csináld meg vele addig, amíg kijön, ha kell 20x. Pár nap alatt megtanulja.
2011. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy szobában vagytok ?

Olyankor mikor fent van annyit, mit csinál ? És te mit csinálsz ?

2011. máj. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!