Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babahordozót vegyek?

Milyen babahordozót vegyek?

Figyelt kérdés
Mutatnátok jókat akár képekkel? Jelenleg hordozókendőnk van, de szeretnék egy olyan babahordozót amit apa is tud hordani és én is és könnyebb felcsatolni pl. egy áruházban mint a kendőt. Jelenleg 2 hós a bababánk. Köszi a tippeket előre is.
2011. máj. 30. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Várjatok egy hónapot s vegyetek egy meitait. A Gremesének van baba meitai-ja,meg nagyobb is(ez a 13hós lányomnak is még nagy)

Vagy a Bora mt-az nagyon kényelmes.De akár a Tündérputtony is jó lehet.. Ha pedig csatost szeretnél akkor nézd meg az Ergot,vagy Babbinkát,vagy a Magyarindát(ezek kicsit drágábbak..)

2011. máj. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy Bébé Confort Welcome Excel kengurum van. Nagyon jó, apa is szereti vinni a "kicsit" (10 hó).

Jól támasztja a derekam, és így nem fáj annyira a súlytól.

Azért vettük, mert kislányom mindig elaludt a kendőben, és nem tudtam semmit csinálni tőle.

2 részből áll, és így le tudtam úgy csatolni, hogy ne ébredjen fel, le tudtam tenni, én meg csinálhattam a dolgom, vagy melléfeküdtem.

Mondjuk horrordrága, 25.000-ért vettük anno, most mai ésszel már használtat vennék...

2011. máj. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, kép:

[link]

(Brendonban már nem találtam azt a színt)

2011. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kengurut ne.


Nem egészséges a kicsi csípőjének, kényelmetlen neki, mert egy keskeny anyagdarabon kell lógnia az ülepén, és te sem tudod sokáig használni, mert kényelmetlen elöl egy bizonyos súly felett. (Eddig mindenki, akinek a babája nem bírta a hordozást, kiderült róla, hogy azért, mert kenguruztak...)


Én is mei tai-t javaslok, azt nagyon könnyű felvenni: http://www.youtube.com/watch?v=gG_I4MV_QHU&feature=player_em.. és http://www.youtube.com/watch?v=wEXVXisW94E&feature=related Valamint ha csatosra vágytok, akkor a formázott csatos hordozókra hívom fel a figyelmedet, pl erre: [link] Láthatod, hogy nagyságrendekkel olcsóbb, mint egy kenguru, ugyanakkor kiszolgál titeket ovis korig, mert háton is lehet használni.


További csatos hordozókat találsz itt: [link] Én a Manducát és a Magyarindát ajánlom, ezeket próbáltam, és nagyon kényelmesek. Jelenleg Magyarindában hordozom a 10,5 kilós fiamat babakocsi helyett, és nagyon kényelmes, meg se érzem. :)

2011. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!