Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kakis kérdés, valaki hasonló...

Kakis kérdés, valaki hasonló helyzetben? Többi lent.

Figyelt kérdés

Kislányom 7 hetes lesz szerdán. Kb 5-6 napja nem volt kakija. Ma végre sikerült összehoznia kis segítséggel, sűrű paszta szerű, de semmi probléma nincs is ezzel, örültem, hogy végre kijött neki, hiszen napok óta nagyon kínlódott vele, sokat sírt, mert fájt a hasa, aludni is alig tudott.

Aludt kb 1,5 órát a kaki után, és mikor felkelt, szinte visítva sírt. Mire megnyugtattam, teljesen fehér volt a bőre, még a füle is elfehéredett. Levettem a pelusát, szélcsöveztem, és nagyon híg fosival végig fosizott. Nagyon nehezen elaludt, a cicit nem fogadta el, elvileg 3-kor kellett volna ennie. A színe lassan kezd vissza jönni, de még mindig sápadt egy picit.

Hívtam a dokinénit, azt mondta, lehet a megkönnyebbüléstől fehéredett el, és még fáj a hasija, azért sír. Figyeljem, hogy vannak e bél hangok, eszik-alszik e rendesen, nem keményedik a hasa, és nincs e véres széklete, mert akkor lehet, hogy bélelzáródása van. Volt valaki hasonló helyzetben, hogy bele sápadt a baba abba, hogy napok óta nem tudott kakilni, majd az egész egyszerre jött ki belőle? Tiszta ideg vagyok. Amúgy is paramami vagyok, mindentől oda vagyok, de ez most nagyon kiakasztott.

Köszi, ha válaszoltok!


2011. máj. 9. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Előfordul.volt ilyesmi az ismeretségi körben.ne parázz,ha kell,tudod hivni a dokit.lesz még nagyobb dolog is amin parázhatsz,ez apróság:)nyugi
2011. máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:) Köszi, csak olyan ijesztő volt. :(
2011. máj. 9. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!