Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogas kérdés?! ( Hasonló...

Fogas kérdés?! ( Hasonló helyzet? )

Figyelt kérdés
Kezdek kétségbe esni. 10 hónapos múlt a fiam, de nincs foga. Nyálzik, dugdossa be kis kezét, rágja a cumit, de sehol semmi, még egy fehér vonalka sem. Mikorra várható? volt akinél így kitolódott??Akkor mennyi fog jött ki egyszerre? kezdek már pánikolni lassan....
2010. márc. 25. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj! Állítólag az a jó, minél később jönnek ki a fogacskák, annál erősebbek lesznek. Szomszéd kiscsajnak egy éves koráig egy foga sem volt, aztán egy hét alatt kijött neki 12. :) Nem vagytok semmiről lekésve.(B)
2010. márc. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kislányom 9 hónapos és még neki sincs, a dokinő azt mondta hogy egyelőre még nem is várható. De a jelei már nekünk is megvannak az állandó nyáladzás és nyűgösség.
2010. márc. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak már vagy 2 hónapja kemény az ínye, volt hogy már kenegettem is, mert azt hittem azért nyűgös, h na most aztán ki akar törni a fogacska.....Hát semmi.
2010. márc. 25. 12:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Kislányomnak 1 évesen jött ki az első foga és utánna pikk-pakk jöttek a fogak
2010. márc. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
uh...azt hittem már hogy mi vagyunk ilyen későn érő típusok...
2010. márc. 25. 12:36
 6/6 anonim ***** válasza:
10,5 hós a lányom és még nincs foga, nyálzik, rágcsál kb 5 hónapos kora óta és még semmi...Védőnőm fia 1,5 éves volt, mikor az 1. fogacska kibújt:)
2010. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!