Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom sok hasonló kérdés volt...

Tudom sok hasonló kérdés volt már a témában, de adjam még vissza rá a pelust vagy várjak még?

Figyelt kérdés

Hétfő óta nem adok rá pelust csak estére vagy ha el kellett mennünk valahová, de a napom nagy része a pisi takarításból áll ki.

Ja és a kaki miatt is mert képes nem kakilni ha nincs rajta a pelus így ráadom olyankor(mivel órát lehet igazítani a kaki időhöz).

Kb. a héten 4x sikerült a bilibe, wc-be pisilnie egy-két cseppet kiengedett aztán szólt hogy brám-brám(ez bili új neve)


2011. jún. 24. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez ezzel jár...Tudod hányszor takarítottam a lányom után???

Mégis 21 hónaposan teljesen éjjel-nappal szobatiszta lett....

2011. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi akkor szerinted ez nem azt jelenit hogy még éretlen rá?

Engem a takarítás része nem nagyon érdekel szeretem csinálni és mellette van rá módom:) ,csak volt aki azt mondta hagyjam még kicsi.

Ja amúgy 20 hónapos

2011. jún. 24. 12:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ekkor még visszaadtam.
2011. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok.Nekem a lányom a kakinál mindég szólt,ment a wc re.Próbáld meg a wc szükítöt.Lehet azzal neked is szerencséd lesz.A lányomnál az egész folyamat amíg leszokott a pelusról kb.1,5 hónap volt....Többször kérdezgesd töle,hogy kell e pisilni,kakilni.Ha egy ideje nem pisilt,de ivott,vidd pisilni...
2011. jún. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi tavaly próbálkoztunk a lányomnál a bili témával, néhányszor belepisilt, de legtöbbször a bugyiba. Én megmondom őszintén meguntam..Akkor 22 hónapos volt,aztán született a tesó, nem is foglalkoztam a témával, eléggé rossz napjaink voltak. Az idén nyáron levettem róla a pelenkát, és úgy maradt.:-) Egyszer sem pisilt be azóta, nem is kell kérdezni szól ha kell neki. Alváshoz kap pelust, de általában az is üres mikor felkel.

Tavaly is tudott volna szólni, folyamatosan beszélt már, de nem érdekelte a bili téma. Van egyébként bilink is és wc szűkítőnk is, azt használja amilyet éppen szeretné. Fűbe is pisil teljesen magától.

Én nem erőltettem a bugyi dolgot, lehet hamarabb is szobatiszta lett volna, de így egyszerűbb volt. Neki is és nekem is.

2011. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia,lehet kapni bugyi pelenkát,próbáld meg azzal.Így nincs annyi baleset és tedd rá meghatározott időközönkét a bilire.Nem kell még,hogy szóljon,figyeld,hogy mikor ivott és kb. mikor várható a pisi,ilyenkor tedd rá a bilire.Nagyon dícsérd meg,ha sikerül.Így neki és neked is lesz sikerélményed,ill. megérti,hogy mit szeretnél tőle.Azután ha már néha szól,vedd le róla a bugyipelust és próbálkozzatok a bugyival,ugyanúgy tedd őt sűrűn bilire.Így hidd el,ha lassabban is,de sikerrel jártok.Az én lányom is 21 hónapos volt,mikor kezdtük (szerintem még ez is bőven korai) és most 22 hónapos és már teljesen szobatiszta,a déli alvásnál is.Éjszakára még pelenkát kap,de épp tegnap jött oda hozzám este a letépett pelenkával és azt mondta,hogy nem kell.Hiába próbáltam ráadni,nem engedte,határozottan állította,hogy nem kell.Ennek ellenére ráadtam mikor elaludt és jó döntés volt,mert lett benne reggelre kevés pisi.
2011. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, akkor még próbálkozom egy picit:)
2011. jún. 25. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!