Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12hetes babának már át kell...

12hetes babának már át kell fordulnia?

Figyelt kérdés
ma 12hetes a fiam és voltunk fejlődésneurologiai vizsgálaton és ott kérdezte a dr-nő.Ha igen ezt hogy tudnám segíteni,milyen tornáztatással?
2011. máj. 9. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
4 hósan kezdik,de fél éves volt a fiam mikor elkezdte.csak megkérdezik...h tudják mit tud már...
2011. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ancsika34 ***** válasza:
Dehogy KELL! Ez olyan butaság, hogy "KELL"! Majd csinál mindent szép sorjában, ha eljön az ideje! Nincs két egyforma gyerek, úgyhogy szerintem még össze hasonlítgatni sem érdemes. Persze, ha valami gond van, az úgyis egyértelműen kiderül... De ne legyen senkinek, boldog babázást!!!(Különben az én kisfiam 4 hónapos és még nem forog, csak néha sikerül neki hasról hátra.:))
2011. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én kislányom tegnap volt 12 hetes és még nem fordul át. Nagyon kis mozgékony, meg erőlködik is rendesen, de még nem sikerült neki. A te kisfiad amúgy hány kg? Csak kíváncsi vagyok.

Gratula a Valentin napi babádhoz!

2011. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam vasárnap volt 12 hetes és ő sem fordult még át. Még csak az oldalára tud fordulni, úgyhogy most már valamikor biztos sikerül a hasára gördülni, de nem siettettem.

Én se szeretem az ilyen kell dolgokat. Majd csinálja a dolgokat az ő saját tempójában. Én anno mindent később csináltam, ő sokkal ügyesebb :)

Egyébként ez a vizsgálat kötelező? Mert én nem hallottam róla.

2011. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is az agyamra mennek már azzal, hogy hamarabb várnának el a kicsiktől mindent, mint ahogy rendesen lenni szokott. Nem kell tudnia forogni 12 hetesen.

Babám holnap 20 hetes, még nem jellemző, hogy forogna (de már kezd), és a fejlődésneurológiai, ortopédiai vizsgálatokon is mindig mindent rendben találtak. Szóval ne izgulj! :)

2011. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)a kisfiam most 5.2kg a 36.hétre született ezért kell járnunk ilyen vizsgálatokra.Minden rendben fejlődik csak nem akar gőgicsélni, ami valóban kellene nem ugy mint a forgás.Szerintetek hamarosan megteszi ha mindig hidba emeli magát?
2011. máj. 10. 10:48
 7/7 Ancsika34 ***** válasza:
Hídba? Tök jó! Aranyos lehet! Gondolom abból már hamar át fogja tolni magát, de ne izgulj ezen! Majd eljön az ideje! Nekem még ilyet se csinál, viszont gőgicsél már sokat. És nekem is a 36. hétre született.
2011. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!