Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babátoknak milyen a...

6 hós babátoknak milyen a napirendje?

Figyelt kérdés
mennyit alszik, hánykor, mit és mennyit eszik? attól félek, hogy mi nem eszünk eleget, alig hízunk, köszi a válaszokat!
2009. márc. 10. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kicsi lányom 6 és fél hónapos. Éjjel még mindig ébred, ritka, ha nem, akkor eszik kb 200 ml tápszert. 5 körül megint ébred, akkor magamhoz veszem, apát kitúrjuk, és alszik kb. 8-ig. Reggel nem sok tápszert eszik, van, hogy csak 100 ml-t. Délelőtt gyümi, na ez mostanában sokszor elmarad, mert nem hajlandó kinyitni a száját, nem éhes. Ha kell neki, akkor is max 100 gr. Ebéd főzi, pár hete bement egy üveggel, most nem.Délután 4-5 körül tejpép, gyümi vagy tápszer, 160 mili körül. Este fél 8 körül 240 mili tápszer. Én is aggódtam, hogy keveset eszik, de meglepődtem, amikor a mérleg mutatta, hogy 3 hét alatt 60 dekát hízott. Ezek szerint ennyire van szüksége, tömni nem fogom.

Alvás: 3-szor alszik napközben.Délelőtt 10 körül, ez jó ha megvan 1 óra, máskor fél. Ebéd után, általában séta alatt, aztán 5 körül megint fél óra. Szerintem kevés ez is, mint a kaja, de az alvást sem akarom ráerőltetni, így is egyre több hiszti van, ha aludni kell neki. Most már nagyon érdekes a világ, lehet ezért is eszik-alszik kevesebbet.

Csak hogy tudj viszonyítani, a kisasszony méretei: (,80 kg, 73 cm. (apja anyja langaléta:))

Minden jót!

2009. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, lemaradt a kiló!:-) 8,80

Ja!És este fél 8 körül már alszik (nem bírja tovább)

2009. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia mi 6,5 hónaposak vagyunk és így néz ki 1 napunk:

Kb 8.kor ébredunk ( az én fiam reggel 6kor koveteli az adagját ugyhogy kiiszik 150ml tápit), 9,30kor tízoraizunk gyumit adok neki-egy egész almát pl.Utána szundizik 1 órácskát.Ebédig játszom vele.12,00korul ebédelunk,ilyenkor fozeléket adok neki( krumpli,brokkoli,husi pl.)ebbol megeszik 200 ml-t.

ebéd után ha jó ido van kimegyunk sétálni.

13,00korul elteszem aludni,ilyenkor két órát alszik.Ha felébred megiszik 150 ml tápszert. Ha még látom hogy éhes,adok neki még gyumit,de nem mindig.A furdetésig játszom vele,majd este 6orakor levetkoztetem,kicsit hagyom meztelenkedni(imádja)!Fél 7kor furdés,7kor vacsi, én ilyenkor kását adok neki ,ebbol megeszik 220 ml-t.szépen elalszik,de a manóm még pontosan éjfélkor felébred enni ugyhogy adok neki 150ml tápszert.

És aztán mint már fent említettem reggel hatkor ébred újra.

nálunk így néz ki egy nap ,hozzáteszem egyenlore:))

Remélem segítettem valamit!

2009. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm lányok a válaszokat, megnyugodtam!!!:-)
2009. márc. 10. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:
4-5 körül reggeli, 220ml táp, alszunk 7-8-ig. 10-kor tízórai: gyümölcs+gyümölcslé, utána alvás max 1 óra. Délben ebéd:220ml tápszer, utána alvás, majd séta. 3-kor uzsonna:gyümölcs+gyümölcslé ezután is alszik max egy órát. Estig még néha fél óra szundi. 7-kor fürdés, vacsi:220mltápszer, majd alvás.
2009. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!