Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 10 hós babáitok megeszi még...

A 10 hós babáitok megeszi még naponta 3X a tápszert?

Figyelt kérdés

A védőnőm szerint kell még neki napi 3X, és szerencsére meg is eszi, semmi gond, de a hasonló korú babák többsége akik errefelé laknak még 2X se nagyon akarják megenni!

És a többi étkezésre,amikor nem tápszert mit adtok nekik???

Köszönöm előre is!! :-)))


2011. máj. 10. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Kislányom még nincs 10 hónapos, de már most nem kell neki 3x a tápszer!

2x iszik még - reggel és este, és azt is nehezen.

Védőnőm azt mondta, hogy teljesen rendben van ez így. Beleerőszakolni semmit sem lehet, ha ő nem akarja. Emellett amúgy jó az étvágya, szépen fejlődik, úgyhogy nem aggódom.

2011. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze, nem erőszakolnám ha nem kérné, csak olyan furcsa hogy a korabeli babák nem nagyon eszik már meg ennyi idősen a tápszert!

Köszönöm szépen a válaszod, aranyos vagy!!! :-)))

2011. máj. 10. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is furcsálltam, de hát nem baj ez. Mások az igényeik, már most ilyen piciként is. :)
2011. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10 hónapos múlt a kislányom, és már kb. másfél hónapja csak reggel és este kap tápszert. Kérdeztem a védőnőtől, hogy mi van, ha nincs meg a fél liter tejalapú, azt mondta nem baj, kap rizspépet abba is van tápszer, és elég lesz úgy is. Tízóraira joghurtot+gyümit+babakekszet kap, ebédre húsos főzeléket, uzsonnára rizspépet+gyümit. A reggeli tápszer után szoktam Neki adni vajas kenyeret és sajtot.
2011. máj. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyos vagy!!! :-)))
2011. máj. 10. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:

az én kislányom 9,5 hónapos.gyűlöli a tápszert .egyszer eszik egy nap.lefekvés után amikor jól bealudt.csak akkor fogadja el.

nagyon el voltam keseredve de megnéztem a rizspép összetevőit hiszen arra is az van írva hogy speciális tápszer.minden fontos ásványi anyag 3xát tartalmazza mint a tápszer.ezert így eszik

reggel rizspép

tízórai: gyümi,keksszel vagy zabpehellyel,és joghurt vagy túróval

ebéd:húsos főzelék

uzsi :rizspép de itt keverek bele gyümölcsöt

vacsi: húsos főzelék

este amint már írtam tápszer

2011. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! :-)))
2011. máj. 10. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!