Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a bébiétel amelyet...

Melyik az a bébiétel amelyet nem adtok oda babátoknak annak ellenére, hogy a csomagoláson feltüntetett ajánlás szerint már kaphatná?

Figyelt kérdés
Pl.:6 hónaposomnak nem adom oda a 4 hótól adható egzotikus gyümölcs pürét. Mi az amitől ti tartotok?
2009. márc. 10. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

pedig nyugodtan odaadhatnád:))

ezeket az üveges kajákat biológiai eljárásokkal olyanná alakítják, h a babák nyugodtan ehessék, minden következmény nélkül. szóval elméletileg ehetik.

2009. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Én például a citrusféléket tartalmazókat nem adom. Vagy pl a 6 hós kortól üveg szerint adható yoghurtos ételeket.

Inkább a táblázatokat nézem és aszerint veszem az üveges kaját.

2009. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

Nem adom azokat a babakajákat a 7 hónaposomnak, ami - bár 4 hós kortól adható- hozzáadott cukrot tartalmaz. Ezért elsősorban Hipp-et veszek neki, bár a sárgabarackja annak is cukros. A Kecskemétit semmi körülmények között nem adom, az Univert még néha igen. Az sem cukros.

Amúgy a 4 hónaposnak valót kóstoltuk 6 hónaposan, most 7 és fél hósan a 6 hónaposoknak való a maximum, amit adok. Anyatejes még mindig elsősorban.

2009. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
én a túróssal vagyok így, egy hóval átléptük már a korhatárt de sugárban kihányta...
2009. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm első tudom, hogy speciális eljárásokkal készülnek, de attól még egy étel az marad ami-max kevésbé allergizál. Nem bántani akarlak, érzem a szavaidból, hogy kedves, megnyugtató választ szerettél volna adni:)
2009. márc. 10. 21:44
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a többieknek is!
2009. márc. 10. 21:45
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

1. vagyok, igen, cukrozottat én sem adok, ezért kizárólag HIPP-et eszik a majdnem 10 hós fiam.

kicsit olvassatok utána, aztán nyugodtan lehet lefelé pontozgatni... ha segíteni akar vki, már az sem jó???

2009. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

2. vagyok.

1. válaszoló, teljesen igazad van, én is úgy tudom ahogy írtad! Csak én beszari vagyok, de már fejlődök :)

Én nem pontoztalak le épp emiatt, úgy tűnik én is benyeltem egy pár piros kezecskét :)

2009. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Csajok, ne törődjetek a pontokkal. Szerintem nem is a kérdező pontoz le, hiszen ő meg is köszönte a válaszokat, hanem valaki más hobbiból.
2009. márc. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is igazad van, de én akkor is tartok dolgoktól...(elsőnek szántam...)
2009. márc. 10. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!