Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a bébiétel amelyet...

Melyik az a bébiétel amelyet nem adtok oda babátoknak annak ellenére, hogy a csomagoláson feltüntetett ajánlás szerint már kaphatná?

Figyelt kérdés
Pl.:6 hónaposomnak nem adom oda a 4 hótól adható egzotikus gyümölcs pürét. Mi az amitől ti tartotok?
2009. márc. 10. 21:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

láttam:))

bocsánat, kicsit kiakadtam. van a hippnek táplálási tanácsadója, de szerintem a neten is fent van. én azt végigolvastam mikor terhes voltam és megnyugodtam, h lesz amit nyugodt szívvel fogok adni a babámnak. külföldön élek sajna, de az otthoni beosztás szerint adom neki a kajákat. ennyi amit figyelek, 1-1 hó eltérés van. az otthonit tartom be természetesen:))

2009. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

ja! 1. voltam

és tudom, h nem ti pontoztatok le, csak aki megteszi, az sosem ír véleményt, és eldurrant az agyam:))

2009. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen ez szívás..... még a válaszolók kedvét is elveszik a kérdésemtől...így majd nem válaszolnak sokan..
2009. márc. 10. 21:58
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

én sosem pontozok :)


Na de amit írni akartam igazából: mivel én sok mindenre allergiás vagyok és a tudomány mai állása szerint a hajlam öröklődhet, ezért a most 6 hós lányomnak nem adok pl citrusfélét, paradicsomot, őszibarackot és banánt - pedig elvileg ezeket már ehetné, én mégis később tervezem behozni, hogy minél kisebb eséllyel allergizálja őt.

A tejtermékeket is később fogom behozni, mint a táblázat javasolja


A cukormentességre én is odafigyelek, de pl volt rá példa, hogy a nagyitól kaptunk olyan bébikaját amiben volt cukor, de nem dobtam ki emiatt, odaadtam neki. sztem ritkán ilyet is ehet, a lényeg hogy ne szokjon hozzá.

2009. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
SZia! Én pl. az olyanokat amiben,málna vagy eper van. Kóstoltattam a 7 hós lánykámmal a 4hónapos kortól való (málna-alma volt talán)bébikaját,ne tudd meg milyen piros foltos lett szegény gyerek. Az orvos mondta is,hogy kerüljem az ilyeneket. Lehet,hogy olyan technologiával csinálják,de igy is marad benne annyi,hogy allergizáljon. De a joghurtosokat sem merem még odaadni neki.Most mult 8 hónapos.
2009. márc. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi, én sem mertem erdei gyümölcsös kaját adni. Akkor volt alapja az aggodalmamnak. Bébiételben sok mindent adok én is amit egyébként még nem kellene, ha azt írják rá, lehet, de vannak mumusok, gondoltam esetleg másnál is, köszönöm a válaszokat, nekem mindegyik fontos, és hasznos volt, segítenek dönteni. Több szem többet lát, vagy mi... :)
2009. márc. 11. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!