Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11hós babát plasztikáznak?

11hós babát plasztikáznak?

Figyelt kérdés
11hós kislányomnak eléggé kiálló fülei vannak.nekünk tetszik így,és aranyos is vele,de félő,hogy később ha óvodába kerül majd csúfolni fogják. ilyenkor van lehetőség hogy helyrehozzák?
2009. márc. 10. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2009. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekorvostol kerdezzetek meg, vagy a sebeszeten.

Ha nem lehet, akkor novesszetek mindig ugy a hajat, hogy eltakarja a fuleit, es kicsit nagyobbacska koraban mutessetek meg.

2009. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint biztos, hogy nem műtetném még a babámat ebben a korban. Annyira sokat változhat még a fejformája, alakulhat az egész baba, hogy az sem biztos, hogy nagyobb korában is elálló marad a füle. Talán kár is hozzányúlni, hiszen attól, hogy most "átszabják" nem biztos, hogy fejformája ahhoz a fülecskéhez fog majd idomulni később. Én megvárnám legalább az ovódás, de inkább az iskolás kort, mikor már körvonalazódnak az igazi személyiségjegyek. Ha akkor is zavaró a dolog, akkor elvinném, hogy ne legyen később gondja belőle! Persze egy érdeklődést megér bármelyik plasztikai sebészeten, ez csak az én magánvéleményem volt!
2009. márc. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fiam van,és az egyik füle neki is eláll.Úgy nőtt,mint egy kis tölcsér.Én a Reggeli-ben láttam nemrég,hogy a fület már 6-7 éves korban plasztikázzák,pont az iskola miatt,h.ne csúfolják.Addig meg úgyis aranyosnak látjátok,max. az oviban majd elveszi a csúfolódó homokozólapátját...Még ne idegeskedj ez miatt,igy is ő a legszebb nektek a világon!
2009. márc. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csak és kizárólag 7 éves kor fölött végezik ez a beavatkozást:)
2011. aug. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!