Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok a babamnak minden nap...

Adhatok a babamnak minden nap masat? Gyikk nap egy fajtat masik nap masik fajtat, vagy egy felet hany napig adjak neki?

Figyelt kérdés
Egy hetig kapott 10-11 orakkor alma pepet level es hetfo ota adtam neki nyers repa levet es most ugy gondoltam hogy megprobalnek adni neki inkabb parolt repa puret 11 orakkor.es masnap meg bugonya puret almaval es stb. 5 honapos es csak almat es repat kapott meg nyersen.
2009. márc. 10. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha semmi baja nincsen egyiktől sem, ami általában másnapra, max harmadnapra kiderül, nyugodtan adhatod neki a következő kaját. Burgonya nem szokott gondot okozni. Ha esetleg azt tapasztalod, hogy erőlködik a székletnél, akkor őszibarack, vagy sütőtök is szóba jöhet következő ételként. azt is keverheted majd mindenhez, és székletlazító!
2009. márc. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
es akkor adhatok minden nap valami ujjat? Nagyon szepen koszonom szepen a segitseget es a gyors valaszt.Minden jot kivanok.
2009. márc. 10. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!