Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Be lehet vinni 5 hónapos...

Be lehet vinni 5 hónapos csecsemőt infraszaunába?

Figyelt kérdés
Még nem voltam én sem, de arra gondoltam, ha infralámpázni lehet a babát, akkor esetleg be is lehet vinni egy infrakabinba. Vagy túl meleg van bent? Tanácsokat kérek. Köszönöm
2009. márc. 11. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meleg van. Miért akarod bevinni? Nincs aki vigyázna rá addig? Az infraszauna is ugyanúgy méregtelenít mint a finn, szóval nem hinném, hogy egészséges lenne neki. Infalámpázni is csak egy pár percet lehet, azt is messziről.
2009. márc. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

NEM!

Nehogy bevidd! Még egy felnőtt szervezetének is megterhelő, még ha az illető nem is érzi annak, de a keringési rendszert, a vesét, a szívet stb sokkal nagyobb hatásfokú működésre kényszeríti a magasabb hőmérséklet. Egy kisbabának ez veszélyes lehet!

2009. márc. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vidd be. Túl meleg és a baba szervezetének nem tenne jót. Amikor infrázod, akkor nem éri akkora hőhatás az egész testét, csak egy-egy kis részét, a többi továbbra is rendesen le tudja adni a hőt. A szaunában könnyen túlmelegedhetne.
2009. márc. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad.Az ő hőháztartásuk még nem működik tökéletesen,ezzel teljesen össze zavarnád,esetleg túlmelegedne.Az infralámpa egy adott területet melegít,nem az egész testét.A 2 dolog ég és föld.
2009. márc. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, mi 3-4 hónaposan jártunk babaúszásra, ott megengedték, hogy CSAK A FELMELEGEDÉS MIATT PÁR PERCRE bevigyük a babókat a finn-be. Az infrába sztem nincs értelme, 2-3 percnél tovább pedig tényleg nem szabad!
2009. márc. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom csak a Finn-be mehetnek a babák.
2009. márc. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem viszem be, nem akarok neki semmi rosszat, és persze van, aki vigyázzon rá.
2009. márc. 11. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!