Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kavicsos tengerparton csecsemő...

Kavicsos tengerparton csecsemőt mire fektettek le?

Figyelt kérdés

kezdek aggódni, hogy az akkor 4 hónapos kislányomat mire fogom kifektetni a kavicsos parton, ami kényelmes. Illetve a két éves kisfiamat mire fektetve tudom altatni. A füves strandon nem volt ilyen gond, mert elég volt a pléd.


A polifoam jutott eszünkbe. Az jó és elegendő lehet?


Bármilyen ötlet jól jön, főleg gyakorlott kisgyerekes tengerpartozóktól :).


2011. szept. 15. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet kapni 2személyes felfújható matracot, én arra tenném. szerintem a polifom nagyon vékony
2011. szept. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi olyan helyekre járunk, ahol vannak nyugágyak napernyővel. Igaz, fizetni kell értük, de nem túl sokat és kényelmesebb, mint a földre terített bármi más.

A felfújható matrac jó, lehet olyat kapni, ami textil hatású, így nem izzad bele a gyerek.

2011. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem így elsőre a kiságy matrac jutott eszembe,de gondolom nem fogod tudni elvinni! Viszont a szálláson biztos lesz kiságy,én annak a matracát vinném ki!Betekerném pokróccal,így nem piszkolódna. Mert akkor oda tudok bújni mellé,megsimogatni,szval mellettem lehet közvetlenül! De ez a felfújható dolog is jó ötlet!:-)
2011. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A felfújható matracot csak végszükség esetén használnám, mert szerintem "imbolyognak" rajta és nem is tesz jót a gerincének. Sőt, hason alszik és így egyenetlen felületen az sem az igazi :(


Egyéb ötlet még?

2011. szept. 22. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!