Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fajta orrszivót vegyek?

Milyen fajta orrszivót vegyek?

Figyelt kérdés
Nem porszivós orrszivóra gondoltam.Idáig Pesztonkát használtunk de bedöglött.Véleményeteket várnám hogy nektek mi vált be(márkára és árra is kiváncsi lennék)
2009. márc. 11. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk most LivingLAB van, pár éve vettük, kb. 10 ezer Ft volt.
2009. márc. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szintén LivingLab- ünk van (leárazva a baby outletben vettem 7 hónapja 8000 ft-ért). Nagyon szeretem, szerintem nagyon jó.

Üdv: 6 hós manó anyuja

2009. márc. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi,kérdés:Akkor ez a living lab rendesen kiszed mindent?Mert én is orrszívót keresek,ha megbízható vennék egyet!Elemes?Köszi
2009. márc. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nukk orr és fülszívó 790 Ft (corában) olcsó de jó!
2009. márc. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: igen, elemes, nekem bejött nagyon. A tisztítása is viszonylag gyors és egyszerű.
2009. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a sima hagyományos pl, NUK orrszívó nem vált be. Tiszta nátha most a babám, és semmit nem szív ki az orrából.

A porszívós vált be, az totál kitisztítja a kis nóziját.


Másfajtáról, amiről írtok, én még nemis hallottam:(

2009. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10:22 nagyon szépen köszi,akkor veszek egyet,mert mi sajna elég sűrűn taknyosak vagyunk.
2009. márc. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!