Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam rettentően nem bírja...

Kisfiam rettentően nem bírja a porszívós orrszívót, leizzad, sír?

Figyelt kérdés
Az egész egy nagy tortúra, pedig odaadtam neki, kipróbálta, látja, hogy a levegőt szívja a porszívó, nem fél, akkor érdeklődik, de ahogy elkezdődik a szívás, hát az rettenetes. Most náthás és néha éjjel is kel. Másnál is így van ez?
2011. nov. 3. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, külön le kell fogni. De muszáj, ezért ezt a kicsit ki kell bírni.
2011. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Így van (volt), de pár nap után teljesen megszokta.

Úgy állta, mintha misem történt volna. :)

Rájött, hogy jobb lesz neki.

2011. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor először szívtam a fiamnak, annyira kiakadt, hogy vagy fél órát sírt utána. Meg volt győződve róla, hogy az életére török. Aztán megszokta. Igaz, nálunk van nagyobb tesó, és látta, hogy ő már maga kéri, mert úgyis mindig egyszerre betegek.

Mondjuk az első gyereket mindig le kellett fogni. Illetve ráültem, és magam alá gyűrtem a karjait is, hogy szabad legyen mind a két kezem az orrszíváshoz. De mindezt persze úgy adtam elő, hogy anya most lebirkózza a babát. Különben elszaladt, és nem tudtam neki kiszívni.

2011. nov. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És ti befogjátok néha a másik orrlukát is, vagy azt nem kell?
2011. nov. 3. 23:05
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Lefogom a másikat, mert úgy jobban szívja és hamarabb túl vagytok rajta.
2011. nov. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
22:53-as! Én is pont így csinálom ahogy Te amikor férjem nincs itthon és egyedül kell orrszizni. Azt gondoltam, hogy milyen kegyetlen vagyok, hogy így lefogom a gyerekem, de másképp nem megy... :( de ezek szerint mások is így csinálják... kicsit megnyugodtam. :)
2011. nov. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Nekem még pocakban van a babám, de jártam kismama-klubba és ott beszéltünk az orrszívó használatáról.. Azt mondta a védőnő, hogy ne fogjuk le a babát, beszéljünk hozzá, ha elkezd sírni, hagyjuk abba, aztán próbáljuk újra, előbb utóbb beadja a derekát. De azt mondta, hogy az a lényeg, hogy ne fogjuk le, mert akkor tuti, hogy meg fog ijedni. Az orrszívóval kövessük a fejét, de ne fogjuk le.:)
2011. nov. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondani könnyű.;)

Majd ha meglesz a babád, más véleményen leszel. El sem tudod képzelni mekkora erő van egy babában/kisgyermekben ha valami ellen tiltakozni kell. Én is lefogtam a fiamat, de nem érte semmi lelki kár, 2 éves és most már saját magának szívja kis segítséggel.

2011. nov. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam olyan gyerekekről, akik maguknak szívják.....

Az én fiam 22 hónapos, de még mindig nagyon rá kell készülnöm a szívásra, mert kitépi a kezemből a szívót és ordít.

Pedig mi is játékosan, megfelelő körítéssel csináljuk, szívjuk apának-anyának, ő is mutatja gép nélkül, hogyan kell, de ha akcióra kerül sor :(((

2011. nov. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Húúúú, ez nálunk is tortúra!

7 hónapos a lányom, már 3x volt náthás és sokszor kell szívni neki. Már sok módon próbáltam, többek közt a védőnő által javasoltat is, de nem használ. :(

Lafogom a gyereket szorosan és gyorsan megcsinálom neki. Sír nagyon, de inkább emiatt sírjon, mint a középfülgyulladás miatt!

ha nagyobb lesz, remélem megérti, hogy érte és nem ellene van ez az egész.

2011. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!