Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek BabaMama Klub...

Van valakinek BabaMama Klub kártyája?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Van! De sosem használtam.
2011. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van de én se használtam sose, igazából nem is nagyon hallani róla , hogy hol is adna kedvezményeket.. Mért kérdezed?
2011. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Regisztráció után mennyi idő múlva kaptátok meg? Én már 2 hónapja, de még mindig nem kaptam meg. A honlapon fenn van, hogy hol lehet beváltani, és nagyon sok helyen!
2011. máj. 16. 21:54
 4/10 anonim ***** válasza:
múlt héten hétfőn rendeltem és már megjött
2011. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van, de nem használtam még. Babamamaexpon (novemberben) szóltam, hogy még nem kaptam meg, akkor meggyorsították és kb. 1 hónap-6 hét után megkaptam (a regisztrációtól számított 3 és fél hónap után).
2011. máj. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hol lehet igényelni?
2011. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó! Itt igényelheted!


[link]

2011. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nálunk itt "falun" van egy bababolt, ahol a kirakatba ki van téve, hogy ott is használható. Figyelni kell, tényleg sok helyen lehet.
2011. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is már vagy 2 hónapja megrendeltem. (A Micimackó könyvsorozatot akartam vele megrendelni az Egmont Kiadótól. Valamennyivel olcsóbb lenne.)

Azóta hívogatnak az őssejt miatt. Mert van valami szuper ajánlatuk, ami kapcsán a 179.900 Ft költség "csak" 169.900 lenne. Plusz 11ezer évente a tárolás.

Mondtam, hogy köszi, de nem érdekel, túl drága, és nem látom értelmét. Erre közölte a hölgy, hogy azért küld róla 1 e-mailt, tanulmányozzuk át, és jelezzek vissza... (Nem tudom, hányszor kell még nemleges választ adnom...)


Szóval már bánom, hogy az igazi számomat adtam meg.... :S

Sőt, már azt is, hogy egyáltalán regisztráltam. Mert hasznát nem látom a dolognak.

2011. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, őssejt miatt minket is hívogattak már akkor is, amikor megszületett a lányom. Eddig sehol sem tudtuk használni még a kártyát, pedig már fél évesek múltunk. :(
2011. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!