Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan kismama aki nem...

Van itt olyan kismama aki nem tud olyan nagyon szepen rajzolni es nekialltatok rajzokkal kidisziteni a babatok szobajanak falat?

Figyelt kérdés
Honnan vettetek otleteket?Es h sikerult?
2009. márc. 11. 13:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Jaj,azt elfelejtettem irni,h szeretnem kiprobalni,nem sajnalom a falat sem ,kezugyessegem es turelmem is van...csak rajzolas sosoem volt az erossegem.
2009. márc. 11. 13:07
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

SZia!


Én diavetítővel kivetítettem a mintát, körberajzoltam, majd kifestettem. Vuk és telhetetlen méhecske díszíti a szobát.

2009. márc. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld diavetítővel! a falra vetíted a mesejelenetet és úgy könnyebb megrajzolni, festeni.
2009. márc. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Diavetitom van meg gyerek korombol,de viszont h tegggyek bele olyan kepet ami tetszik is...?ugyam is pl. micimackos diafilmem nincs.

Koszonom a segitsegeteket!!!

Mivel szineztetek?Temperaval?

2009. márc. 11. 13:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt is vannak figurák, én innen tanulok rajzolni a fiamnak lapra.

2009. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem a férjem szerzett kölcsön projektort, de ha írásvetítőt tudsz szerezni, az is pont olyan jó, csak kicsit macerásabb (átrajzolni fóliára az ábrát). Én nagyon élveztem csinálni, Micimackó és barátai néznek felfelé, oda meg a Dumbóból rajzoltam a gólyát csomaggal :) Most komolyan, mintha egy profi csinálta volna :))) Még a színeket is sikerült eltalálnom. Ha gondolod küldök privit róla.

2009. márc. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
OK!Szivesen megneznem.
2009. márc. 11. 13:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én egyszerűen kinyomtattam mesefigurákat amiket a neten találtam, és kiszineztem őket!

Nagyon aranyos lett a szobája!

2009. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt az oldalt,a gyerekszobánál,vannak rajta jó képek és ezeket mi csináltuk.Pedig én is béna vagyok. [link]

Ha esetleg érdekelne valami,akkor írj privátban.

2009. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!