Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi volt az az esemény vagy...

Mi volt az az esemény vagy mondat, ami hatására nekiálltatok fogyózni?

Figyelt kérdés

És mennyiről mennyire ment le? :)

Kort is légyszi


2011. ápr. 1. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Alig bírtam januárban begombolni a farmerjaimat és vastag háj buggyant ki körben rá. Gusztustalannak láttam magam a tükörben. Senki nem mondta hogy híztam vagy bármi, a pasimnak így tetszem meg úgy is, de mivel 70-73 kg közt szoktam lenni és 80 voltam januárban ideje volt lefogynom. A 90 napos diétával 2 hónap alatt 10 kg lement, de belefáradtam és félbehagytam. 2 kg visszajött, így most 72 vagyok. De a régi ruháim mind jók, és már ettől nyugodtabb vagyok. :)
2011. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nem írtam hogy 36 éves nő.
2011. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Most született meg ez az elhatározás. Meguntam hogy nem merek felvenni rövidnadrágot, és hogy strandra sem megyek! Mindenhol lötyi vagyok, ez van. Dönthettem: vagy maradok ilyen, vagy megszeretem a sportot és nekiállok tenni valamit a fogyásom érdekében! Majdnem egy hete diétázom, július a cél :).
2011. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A családom szemtelen megjegyzéseket tett rám, leggyakrabban apám.. Ilyeneket, mint pl."Én a helyedben eljárnék sportolni, persze nem balettra, mert beszakadna a színpad, hanem hastáncra, hogy apadjon a hájad" illetve gúnyneveket talált ki,úgy hívott,és ennél sokkal durvábbakat is mondott, amiket nem írnék le, igencsak rosszul esnek és estek, minden nap sikerült megsiratnia. Pedig nem vagyok annyira kövér, 78 kg vagyok... Minden nap amint hazaértem, rögtön belekezdett a sértegetésembe, mindig üvöltözés lett belőle.. Ezen a héten hétfőn elkezdtem sportközpontba járni minden nap elmegyek egy-egy órára(1 órásak-pl.spinning,zsírégető fitness), mindig másra. Legalább addig nem kell itthon lennem és hallgatnom a sértegetéseket. :) Remélem sikerül leadnom pár kilót, hogy csinosabb lehessek nyárra.
2011. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem is az volt, hogy meguntam, hogy évek óta nem vehetek fel rövidnadrágot vagy miniszoknyát, mert vastagok a lábaim... eddig -6 kg :)
2011. ápr. 1. 21:11
 6/13 anonim válasza:
szeretém a második babát minél kisebb korkülönbséggel!
2011. ápr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?

Hülyeség, de engem tényleg ez vett rá a fogyózásra. :D

1 fiú rácsapott a fenekemre, ami kb. azt jelenti, hogy jó a se.gem, és én azt akartam, hogy más szerint is jól nézzek ki.

Eddig -11 kg, 74ről 63ra, már "normális" a súlyom, az álomsúly nálam az 53 kg, de 56-58 kg-val is megleszek elégedve, bár addig biztos nem hagyom abba a fogyózást, míg nem leszek tökéletesen elégedett a testemmel. :)

2011. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én baromi dagadt voltam/vagyok, de sose néztem úgy igazán tükörbe...

Aztán egyszer csak megláttam magam, és abban a pillanatban elsírtam magam és eldöntöttem, hogy 60 kg-ig meg sem állok.

Ez volt 5 hónapja, egy napra se adtam még fel, heti 5x biciklizek, és fogytam már -15 kg-t. (117-ről indultam.)


16/L

2011. ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én elolvastan egy blogot, amit egy lány ír, aki 30 kilót fogyott kalóriaszámolással. Aztán érdekesség képpen kiszámoltam hogy mennyi kalóriát eszek egy nap. Megdöbbentő eredményt kaptam. :(

Ezután sok oldalt elolvastam a kalória szegény ételekről, édességekről, és én is belefogtam a fogyókúrába. Eddig 5 kiló már lement, éhezés és falási rohamok nélkül. :)

2011. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Cukorbeteg vagyok és a doki mondta, hogy nem ártana lefogyni, mert veszélyeztettem az egészségemet. Súlyt nem mérek, a tükörnek hiszek, már izmosodok és vékonyodok. 22/N
2011. ápr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!