Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babám mellkasán a...

2 hónapos babám mellkasán a bőr nagyon érdes és mostmár csúnyán hámlik is. Mivel kenjem?

Figyelt kérdés
Minden este fürdetés előtt olajozni szoktam. Tegnap óta hydropholes fürdetőkenőccsel is kenem. Már sudokrémmel is próbálkoztam. Kb. két hete Gabi fürdetővel fürdetem. Gondolom nem attól van ez, mert akkor mindenhol ilyen lenne.
2011. máj. 12. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajna nekünk is van ilyen gond, csak nekünk a végtagjain. Én naponta többször átkenem babaolajos vattával. Most már talán jobb. 2 hete csinálom. De jövőhéten védőnéni meg orvos, megemlítem, sztem te is mondd.
2011. máj. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hogy a babák lehámlanak.

Bármilyen hidratáló tej jó, de annak a bőr rétegnek le kell jönnie.

Én Niveát használtam.

2011. máj. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is Nivea tégelyes babakrémet használtam, amikor már nagyon szét volt szegénynek repedve a bőre. Nekünk segített.

[link]

2011. máj. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lányomnak is csúnyán hámlott az első hetekben, mi fürdetőkrémmel fürdettük, és aztán olajoztuk be. Eleinte csukamájolajjal, aztán áttértünk étolajra. A csukamájolaj nagyon jó, tömény, csak halszagú lesz tőle a baba és befogja a ruháit, ezért csak addig jó használni, amíg a nagyon erős szárazság nem javul egy kicsit. Nekünk ez így bevált, néhány hét alatt rendbe is jött a bőre, már semmivel nem kenjük hónapok óta.
2011. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Neogranormon baba testápoló is nagyon jó!
2011. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Maxima ***** válasza:
szerintem a patikai furdetokrem a legjobb. nalunk is ez volt a problema, ugy hamlott mint a rinocerosz :D gabi furdetot hasznaltunk,olajoztam,testapoloztam, aztan a vedono tanacsara kivaltottam a furdeto kremet es kb 3 nap alatt gyonyoru lett a bore. kend be vele furdes elott, tegyel a vizbe is belole es furdes utan hasznalhatod ezt a kremet testapolonak is.
2011. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!