Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez allergia? A kisfiam mellkas...

Ez allergia? A kisfiam mellkasán 3 pati szerű, piros pötty jött ki.

Figyelt kérdés

Ma adtam pár kanállal a Danon gyümölcsös joghurtomból. Erre lehet allergiás? De mintha pár napja is ilyen lett volna, akkor is kapott pár kanállal.

Szerintetek más fajtával ne is próbálkozzak?

1,5 éves a kisfiam. Sajtot, tejfölt, natúr joghutot kapott már, attól nem volt semmi baja.


2011. júl. 27. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
az allergia szerintem nem 3 pötty :/ én fiamnak vagy az arca vagy az egész teste pöttyös mikor kiüti valami, inkább nem irritálhatta valami a mellkasát? új mosópor vagy vlamivel leöntötte magát és későn cseréltél neki pólót?
2011. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, ha arra lenne allergiás akkor vagy csalánkiütéses lenne, vagy sok pötty jelenne meg rajta mindenütt. Ez valami más lesz.
2011. júl. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kisfiam mellkasa, nyakacskája és hátikája is nagyon bepöttyösödik ha meleg az idő. melegkiütéses lesz.

ez előfordulhat akkor is ha kicsit tul van öltöztetve.

ártalmatlan dolog, fürdés után be szoktuk hintőporozni,az sokat segit.

lehet h a te babádnál is csupán ennyi a "probléma"

2011. júl. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A melegtől nem ott jön ki neki és nem teljesen ilyen.
2011. júl. 28. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!