Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónaposan hasra fordítva...

Két hónaposan hasra fordítva kitolja magát a kezével babátok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 11:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Dehogy baj.
2011. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem baj, nem egyformák a gyerekek.

Az enyém 7 hetes múlt, és kinyomja magát, viszont ő születése óta hason fekvő, hanyatt nem is alszik el.

Én a szeme miatt aggódom állandóan, hogy vajon fog e majd látni, mert most még olyan kis bamba, de mindenki kiröhög, hogy mit várok egy 7 hetestől. :D

2011. máj. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az én babám 3 hetesen kinyomta magát,mindenki csodálta milyen erős.:)

Viszont most meg esze ágában sincs a hátáról a hasára fordulni./4 hós/

Nem egyformák,van aki hamarabb van aki később csinálja,ne aggódj semmi baj ha még a te babód nem hajlandó kinyomni magát.Viszont abban segíthetsz neki,hogy naponta többször a hasára teszed,mindig csak rövid időre.

2011. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, enyém is ezt csinálja, mint a tiéd. Nincs semmi bajuk, csak erősödniük kell. :) Én nem aggódom emiatt.
2011. máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem minden baba fejlődési üteme egyforma.

Viszont az én lányom ennyi idősen gyönyörűen kinyomta magát és nézelődött, 3 hónaposan hasról hátra foruldt, 4 hónaposan vissza,5 hónapos még nem volt elkezdett kúszni, most lesz 6 hós és már sikerült neki négykézlábra állni.


Ami szerintem fontos,még ha utál is hason lenni, egy picit mindig muszály hasra fordítani, így erősödnek.

2011. máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az én lányom 11 hetes, és nem nyomja ki magát. Sőt! A fejét sem emeli. De már próbál megfordulni, amikor hason van. Egyszerűen utál hason lenni. De aludni meg úgy szokott nap közben. Így amikor felébred, nem veszem ki azonnal, hanem hagyom egy kicsit "erőlködni".

Egyébként tartja a fejét szépen, csak hason fekvésnél nem emeli.

2011. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Ancsika34 ***** válasza:
Az én kisfiam két hónaposan megemelni sem volt hajlandó a fejét, csak üvöltött, ha hasra raktam!Most 4 hónapos, most már kinyomja magát, de még mindig utál hason lenni, csak már visszafordul, ha elege van! :)
2011. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!