Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha babátok lehorzsolja a...

Ha babátok lehorzsolja a térdét akkor mivel kenitek be?

Figyelt kérdés
Most kezd mászni és 2 nagy piros folt van a térdén. A bőre meg kicsit érdesebb azon a területen és le is van egy kicsit horzsolva.
2011. máj. 13. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én megtisztítanám és ha nem vérzik vagy nedvedzik akkor úgy hagynám szabadon. Ha igen akkor ragtapasszal le lehet tapasztani, hogy ne ragadjon rá a nadrág, ne fertőződjön el.
2011. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hál' istennek nem levedzik és nem vérzik. Csak horzsolás van rajta, pedig melegítő nadrágban "közlekedik".
2011. máj. 13. 12:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmivel és soha nem is éreztem szükségét bármivel kenegetni a horzsolásokat.

Ha vérzik, ragtapasz.

2011. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak megütötte és piros, akkor semmivel. Ha le is horzsolta, akkor megtisztítom tiszta vízzel és esetleg betadinos vattával áttörlöm.
2011. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Max. kis Bepantennel, vagy Neogranormonnal kend be, de én azzal sem kentem, pedig az én kisfiam a legnagyobb melegben pucér térddel kezdett mászni. Pár nap után megedződött úgy a bőre, hogy meg se kottyant az egész napi mászás.
2011. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!