Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt hat az...

Mennyi idő alatt hat az Espumisan csepp? 7 hetes babának? Jo ugy ha minden nap csak 1x kap? Ugy is hatásos?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden étkezés előtt adj neki 20-25 cseppet. Ha csak 1× adsz, úgy nem ér semmit. 1-2 nap alatt éri el a hatását. Mi a kezdetektől fogva adtuk neki. Most 10 hetes, kb. 2 hete hagytam el. Ezt lehet hosszú távon adni, nem káros.
2011. máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
anyatejes babám az első hónapban, nehezen tudott szopi után büfizni, és fájt a hasa, sok levegőt is nyelt. Adtam neki 20-25 cseppet babavizzel higitva, pár perc után már pukizott, és büfizett, megkönnyebbült és tudott aludni. Egy, két hétig használtam, de nem is minden nap és nem minden evés után, most már csak nagyon ritkán kell neki, már tud büfizni szoptatás után. Szerintem bármennyit adhatsz belőle, de én higitanám, azért még is csak gyógyszer, és minden "mesterséges" anyag megterheli a baba belsőjét.
2011. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A védőnőm mondta, hogy amíg rendszeres a hasfájás, addig minden étkezés előtt adjuk neki. Ha javul a helyzet, akkor elég napi 1x adni.
2011. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg minden étkezés előtt kell adni. Adj egy kis reszelt almát a picinek egyszer egy nap, nálunk ez vált be 2 hónaposan.
2011. máj. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!