Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen babakocsit kaptunk...

Ilyen babakocsit kaptunk ajándékba. Szerintetek ez uniszex?

Figyelt kérdés

Két hét múlva szülök és már megkaptuk ajándékba egy ilyen babakocsit. Persze használtan, de akkor is ingyen. De én fiút várok, akkor most passzoljam tovább? Ajándékot elvileg nem illik.


[link]


2011. máj. 13. 18:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez fiúnak is tökéletes.
2011. máj. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ez a kocsi.
2011. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem sincs vele semmi baj, én is 2 hét múlva szülök (szintén kisfiú) és simán használnám. Barna és halvány rózsaszín, szép és tényleg uniszex.

2011. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Hány hónapig is fogod használni??

A fiad nem fogja lánynak érezni magát benne.

De ha minden rosszindulatú szomszéd beszólásától félsz,akkor add el,és vegyél másikat.

Én különben minden gond nélkül használnám.És még büszke is lennék rá,hogy ajándékba kaptam.

2011. máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Az én fiam piros -szürke babakocsiban van és még senki sem nézte lánynak.

Használd nyugodtan.

2011. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Tudom, a terhesség megbolondítja az embert, de azért ne engedd ennyire szabadjára a hormonjaidat!

A fiadnak nem lesz semmi baja ettől a babakocsitól. Sőt, kikérni se fogja magának, hogy miért ilyen a színe :DD

2011. máj. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs semmi baj vele! Nekem hasonló kocsim van (nem színben), és a nővéremnek is. Neki is elég lányos volt a színe a babakocsijának, és kisfia lett, de ő megoldotta úgy, hogy egy kívül sötétbarna színű öntapadós ragasztóféleséget (olyasmi anyaga volt kívülről, mint a vászon) tett rá a mózes kupolájára keresztben, a hordozó árnyékolójára, és a sportrész napernyő részére. Így tök uniszex lett neki.

Ez kb. 5 éve volt, nem tudom megmondani hol vette és pontosan milyen ragasztóféleség volt, de biztos utána tudsz nézni valahol.

2011. máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ez teljesen uniszex.
2011. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
ez unisex,és még mindamellett nagyon szuper kocsi!!!!
2011. máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttemiróval.
2011. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!