Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szükséges légzésfigyelőt venni?

Szükséges légzésfigyelőt venni?

Figyelt kérdés

Régóta gondolkodom rajta, hogy mit csináljak. Vegyek, vagy ne?

Közben meg elszaladt az idő, alig van már pár hetem. Szerintetek?


2009. márc. 11. 21:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Nekünk nem volt. A babával egy szobában alszunk és így mindenre felébredek. Szerintem nem fontos, mert benned lesz az anyai ösztön. Boldog babavárást!

2009. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
66%
én nem vagyok egy őrülten aggódós típus, én így nem vettem. több embertől hallottam, hogy sok a téves riasztásuk ezeknek a cuccoknak. Egyik ismerősöm 2 hét után kidobta, mert volt, hogy éjszaka 4-szer kelt fel a jelzésre, és az égvilágon semmi gond nem volt. Szerintem mindenki maga tudja, én nem tartottam szükségesnek, abból indultam ki, hogy engem sem "figyelt" semmilyen gép, mégis egészségesen felnőttem. Ezek a dolgok csak fokozzák az aggódást szerintem.
2009. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
75%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

Ezt én írtam, nagyon örülök, h vettem. Erre a kérdésre amúgy fogsz kapni ilyen és olyan válaszokat is, nem biztos, h meg fog tudni győzni bárki is. Neked kell eldöntened. Sokan azt mondják, h X gyereket felneveltek nélküle, és lám, nem volt semmi baj. Mások pedig jönnek egy ilyen példával, mint az enyém, és örülnek, h megvették.

2009. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
74%

Ha azt mondják 100000000-ból 1 babát érint a dolog én akkor is aggódnék, hogy az lehetne az én babám is. Ez felfogás kérdése, de én vettem, mert csak így mertem elaludni.

Én a kórházban sem aludtam, csak néztem ahogy lélegzik.

A saját pihenésed érdekében vedd meg, mert megéri. Nekem sokat segített hogy van.

3 hós kisfiam mellett ott villog. baby controlt vettünk, majd kaptunk egy angel care-t , így a baby controlt eladtuk,de az is tök jól működött.

2009. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
74%
én ugyan így voltam 4hónapos a babám és most megvettem , meg is nyugodttam mert így már nem ébredek fel hogy megnézzem hogy szuszog-e ha ö nem kér cicit van hogy reggel 7-ig alszok.most kukát adnak ajándékba nagyon praktikus
2009. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk nincs, mivel az ún. kockázati tényezők egyike sem áll fenn. (Azaz kis súllyal született, hason altatott baba, dohányzó szülők). Ha úgy érzed nélküle nem lennél nyugodt vedd meg. Sztem jó üzleti fogás, bár akinek ez mentette meg a babája életét, biztos nem így gondolja! /Na, most nem sokat segítettem! :-))
2009. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
79%

Én mindenképp szerettem volna, kikértem az orvosom tanácsát, aki elmondta hogy amennyiben nem koraszülött a baba, nem kissúlyú és jó az APGAR eredménye, nem szükséges.

Aztán megszüketett a kislányom és a kórházban sem volt légzésfigyelő, szinte éberen alszik ilyenkor egy anya és a sok teendő közepette nem tartottam fontosnak..aztán telt múlt az idő, nem is gondoltam rá h baj lehet, pedig azt hittem ezen fogok aggódni folyton...tényleg eszembe se jutott.

Szerintem ha nem beteg a baba nem kell.

1 éves kislány anyukája

2009. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%
Én még az első válaszolót kérdezném, mert én is egy szobában alszom vele és minden ZAJRA felébredek, de ha nem vesz levegőt az nem is zajos, így nem kelnék fel, tehát ezért jelezne a készülék. Vagy tévedek?
2009. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk nagy a ház, ujszülöttként nem mertem otthagyni aludni légzésfigyelő- bébiőr nélkül. Normál súlyú volt(3200) , párszor jelzett az őr és sajna nem volt vakriasztás! Annyira be tudott aludni szegénykém, hogy néha elmaradt a levegővétel. Hat hetes kora óta megszünt a riasztás. Egyszer nagyon fel kellett kapnom és olyan kis ernyedt volt, annyira szunyált:( ha van rá félretett pénzed, szerintem nem haszontalan. A beszerelésével alaposnak kell lenni, mert a vakriasztásoknál tényleg nincs idegesítőbb!
2009. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%
41.hétre született,4030gr kisfiú első 3héten többszőr jelzett a készülék.nem téves riasztás volt.nem dohányzunk.
2009. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!