Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólnátok, ha ilyet...

Mit szólnátok, ha ilyet mondana az anyukátok a babátokra?

Figyelt kérdés

Az én anyám azt találta mondani, hogy nem szereti a babámat mert nagyon sok fájdalmat okozott nekem!!! (nagyon problémás terhességem volt, fájdalmas szülésem, hosszú lábadozás)

nem tudom kitörölni ezt a mondatot, nagyon fáj! hogy mondhat valaki ilyet az unokájára?

ha én úgy éltem meg az egészet, hogy MEGÉRTE a babámért, akkor neki hogy juthat ilyen eszébe???


2011. máj. 13. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
15%

talán piás volt, mikor ezt mondta.

vagy kb. olyan szellemi szinten lehet, mint az alkoholisták.

2011. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeret téged. Az unokáját pedig még nem is ismeri, benne nem tombolnak most a hormonok. Adj időt neki és megszereti, ez biztos.
2011. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát kiosztanám az tuti.

Problémás terhességem volt, 16 órás vajúdás, 2 hétig alig bírtam mozdulni, de nekem senki nem mondott ilyet, pláne nem az anyukám.

Hát oké, hogy szeret téged, de ez azért elég gáz mondat volt.

Anyukám imádja a kislányomat, pedig 3. unoka. Én azért biztos megkérdezném tőle, hogy hogyan mondhatott ilyet.

2011. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem piás az anyukám, soha egy kortyot sem iszik!!!
2011. máj. 13. 22:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Bocsi nem 3., hanem 4. unoka. :D

2011. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ne gondolj rogton rosszat,biztosan nagyon szeret teged es hogy latta hogy hogyan szenvedsz es azert csuszhatott ki ez a szajan,nem ugy gondolta biztosan!

De azert en finoman megkerdeznem egyszer tole,hogy hogy is volt ez anyuci?

2011. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos nem gondolt bele hogy ezzel neked fájdalmat okoz, ő csak úgy erthette hogy sajnálja hogy ennyi szenvedesed volt a baba miatt. De ha ennyire zavar a dolog mond el neki, hogy rosszul esett amikor ezt mondta és miért mondta, biztos van rá magyarázata.
2011. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alinaaa ***** válasza:
vagy még az is lehetséges, hogy te még mindig ezen rágódsz ő meg már nem is emlékszik rá hogy kijött ilyen mondat a száján. Ha máshogy viselkedik az unokával beszélj vele, ha minden rendben szerintem ő már nem is emlékszik rá.:)
2011. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát én ilyenkor azt gondolnám,hogy egész egyszerűen nem szereti,a magyarázat pedig tul furán hangzik ahhoz hogy igaz legyen.

Furcsak tudnak lenni a nagymamák,nálunk sem ugy allnak az unokahoz ahogy kellene.Nem értem.

2011. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

23 órát vajúdtam, bedepiztem a kórházban töltött 4 nap alatt, nagyon nehéz eset a kisfiam, többször voltam idegösszeroppanás szélén. Mára már sokkal jobb.

Mindig is ő volt az én kis szemem fénye, akármit csinált. Anyu sosem mondott ilyet rá, bár felvetette régebben, hogy mentálisan vajon minden rendben van e vele.

Ha ilyet mondana, nagyon megharagudnék rá.

2011. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!