Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólnátok a helyemben ehhez?

Mit szólnátok a helyemben ehhez?

Figyelt kérdés

A kisfiam három és fél hónapos. Második unokája az anyósomnak. Van a lányának egy nyolc éves elkényeztetett fia. Az anyósom új telefont vett, és annak az elejére is a fiú képét rakta, a régin is az volt. Nekem ez rossz érzés, mert ezzel is tudatja, bár lehet, hogy nem szándékosan, hogy őt szereti jobban. Ti mit gondoltok erről?

Amúgy a lányáékat sokkal jobban támogatja minden téren.

köszi


2011. ápr. 28. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
szerintem ilyenért ne szólj vagy esetleg a párod említse meg, mégiscsak az ő anyukája
2011. ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálunk is így van a lánya sokkal jobban van támogatva. De mondjuk igyekszik kompenzálni. De én tudom és mindenki, hogy ott minden fontosabb.

??????????

Azt mondtam magamban, hogy amíg a gyerekem nem veszi észre, hogy nem ő a kedvenc, addig nem törődök vele.

2011. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik mindenhol vannak ilyen anyós problémák :) Nálunk is így van. Viszont megmondom őszintén, engem nem érdekel. Nekem az én kicsim a legcsodásabb a földön. Az a lényeg hogy ti őt szeretitek a legjobban a világon. Ha ennyire különbséget tesz a 2 unokája közt az az ő szegénységi bizonyítványa. Rajonganak szerintem azért a piciért elegen.
2011. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok, köszönöm!!!!!!!!!!!!!

Csak tudjátok a lelkemnek rossz, ha arra gondolok, hogy már most ilyen különbség van ebben is közöttük.

Milyen rossz lesz a kisfiamnak, ha ezt később ő is észreveszi, de reméljük erre nem kerül sor.

2011. ápr. 28. 13:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagymamám mindig azt mondta, hogy az igazi unoka az, aki az ő lányának a gyereke. A fiának a gyereke, az is unoka, de az nem igazi. Ezt persze viccelődve mondta mindig, és soha nem éreztette, hogy melyik unokát szereti jobban, de szerintem nagyon igaz.

Ha belegondolsz, általában a nők az anyukájukhoz fordulnak segítségért, ha az unokáról van szó, és nem az anyósukhoz.

Ez így van az esetek jó nagy százalékában.

Nyilván a te anyósod jobban szereti azt a kisfiút, aki a lányának a gyereke.

2011. ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
biztos rosszul esne, de lesz#rnám. Nekem anyám és anyosóm is egy hárpia, anyósom még pluszban egy álnok kígyó is, senkinek nem kívánom :(. Előbb fordulnék segítségért .....őő ... bárkihez, mint hozzájuk, úgy se értenek a gyerekekhez, kislányom mindkettő kezében üvölt, szerintem megérzi az aurájukat, vagy nem tudom...
2011. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pontosan, a lánya, az Ő vére hordta ki azt az unokát... azért kedvesebb neki, te már csak a menye vagy:(


Sok ilyet ismerek, és egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy az az unoka bármivel is JOBBAN az unokája, mint a fiáé.


Az emberi butaság ellen nehéz okosat mondani, de szerintem ne törődj vele, szeressétek helyette is a gyereketeket.

2011. ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám ilyen,de nem érdekel.Sokkal több mindent kap az első unoka(másfél év van köztük),mint az én kislányom.Nővérem kislányáért ő jár az oviba,ovi után játszótér,csoki,séta,ajándékok.A kislányomra meg még 1szer vigyázott 1órát.Volt,hogy kozmetikushoz is vittem magammal,mert éppen ott volt a nővérem kislánya is és azt mondta nem tud egyszerre kettőre vigyázni,mert fárasztó.A bölcsödében jövőhéten anyák napi ünnepség lesz,kérdeztem,hogy eljön-e.Nem,mert menni kell az első unokájáért az ovódába.Hát egyszer azért elmehetne érte a nővérem férje is.Nem esik jól,de nem töröm rajta a fejem.Én imádom a kislányomat,ez mindennél többet ér.
2011. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Őszintén mondom: nem érdekelne, szemernyit sem. Nálunk anyósoméknak eleve a másik fiuk (férjem bátyja) az aranygyermek (noha már 30), de ez bizonyos szempontból még jó is, őket nyüstölik sokat, minket legalább jobban békén hagynak. Azért megvan ennek a jó oldala :) Mondjuk unoka még csak nálunk van de ha esetleg felőlük is lesz egy szerintem ott fognak ülni náluk hetente ötször, én ennek inkább örülnék mint mérgelődnék :)
2011. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!